18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması

18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması’na başvurular başladı. “Çocuk ve Çevre ”konulu yarışmaya son katılım tarihi 1 Aralık 2012.

18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması

18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması

İlki, 1995-1996 Eğitim-Öğretim Yılı’nda düzenlenen “ Çocuk ve Çevre ” konulu Monami Pastel Boya Resim Yarışması, her yıl okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki öğrencileri resim yapmaya teşvik etmek ve bu becerilerini geliştirmek amacıyla Şark Gülü Kırtasiye firması tarafından düzenlenmektedir.

Resimler her yıl, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenlerden oluşan jüri ile değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme sonucunda başarılı görülen eserler için 20 adet iPad, 200 adet bisiklet, 300 Pug Design Pack çanta, 6000 adet madalya ve daha pek çok hediyeler verilmektedir. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrenciler başarı belgesi ile ödüllendirilmektedir.

Yarışmanın Konusu : Çocuk ve Çevre

Yarışmanın Amacı: Okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki öğrencilere resim yapmayı sevdirebilmek ve bu beceriyi geliştirmelerinde onları desteklemek, resim sanatının toplumun kültür ve sosyal birikimine katkıda bulunduğunu bir kez daha vurgulamaktır.

 Genel Katılım Şartları:

*Okul öncesi ve ilköğretim seviyesinde öğrencilerin katılımına açık olan yarışma için resimler, tercihen pastel boya ile istenilen ebatta resim kağıdı ya da renkli kartonlara resmedilebilir. Eserin arka yüzüne;

Katılımcının;

Adı-Soyadı

Yaşı

Sınıfı

İrtibat Telefonu

Mail Adresi

Okul Adı

Okul Adresi

Öğretmenin;

Adı Soyadı

İrtibat Telefonu

Mail Adresi

yazılı olmalıdır.

*Eserler hasar görmeyecek şekilde paketlenip aşağıdaki adrese posta veya kargo yolu ile gönderilecek ya da elden teslim edilecektir. Gönderiden kaynaklanan hasar, kaybolma, gecikme gibi olumsuz doğabilecek sonuçlardan Şark Gülü Kırtasiye sorumluluk taşımamaktadır.

Adres:  Atatürk Sanayi Bölgesi

Hacı Bektaş Veli Caddesi

İltaş Binası Ömerli Köyü PK 34555

Hadımköy / İstanbul

Yarışma Takvimi:

Başlangıç Tarihi:  1 Ekim 2012

Son Katılım Tarihi: 1 Aralık 2012

Ödüller : Resim yarışmasına katılan tüm katılımcılara ismine özel Monami Başarı Belgesi, ilk 20’ye giren başarılı esere 20 iPad, diğer dereceler için ise 200 adet bisiklet, 300 Pug Design Pack çanta, 6000 adet madalya gönderilmektedir.

Eserlerin İade Şartları: Yarışmaya gönderilen resimler için katılımcılardan farklı bir talep gelmediği takdirde iade yapılamamaktadır. Resmin iadesi isteniyorsa, mutlaka resmin arka yüzünde not olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Resim Yarışması Sonuçları: 18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması okullardan gelecek yoğunluğa göre Nisan- Mayıs  2013 arasında sonuçlanacak ve bütün hediyeler okullara gönderilecektir.

Ayrıntılı bilgi için 0 212 771 00 31 no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da info@sarkgulu.com adresine mail gönderebilirsiniz.

2014 yılı yarışma sonuçları için tıklayınız

Annesinin Meleği hakkında