​Çocuklar Cartoon Network Kış Festivali’yle Emaar Square’de Eğlenceye Doyacak!

0
​Çocuklar Cartoon Network Kış Festivali’yle Emaar Square’de Eğlenceye Doyacak!

Cartoon Network’ün sevilen çizgi film karakterleri; Emaar Square Mall’da kurulan dev platformda, birbirinden eğlenceli aktivitelerle çocuklarla buluşuyor. 24 Aralık’a kadar devam edecek Cartoon Network Kış Festivali’nde çocuklar; Powerpuff Girls, Ben 10, Kral Şakir, Gumball ve Adventure Time kahramanları ile tanışmanın yanı sıra birbirinden eğlenceli aktivitelerle sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak.

Çocuklar Adventure Time Kar Macerası’nda buz diyarının tadını çıkarırıken, Ben 10 uzaylılara dönüşme oyunuyla birbirinden farklı karakterlere dönüşmenin heyecanını yaşayacak. Powerpuff Girls yüz boyama atölyesi, kaydırak eğlencesi, iPad oyun atölyesi ve daha birçok sürpriz Cartoon Network Kış Festivali’nde çocukları bekliyor. Cartoon Network ve Emaar Square Mall; tüm çocukları macera dolu Kış Festivali’nde eğlenmeye davet ediyor.

Powerpuff Girls, Ben 10, Adventure Time, Gumball, Kafadar Ayılar, Kral Şakir ve daha birçok sevilen çizgi film, yepyeni ve macera dolu bölümleriyle Cartoon Network ekranlarında çocukları bekliyor. Ayrıca birbirinden eğlenceli klipler, oyunlar ve daha fazlasıcartoonnetwork.com.tr web sitesinde.

Cartoon Network Kış Festivali:

Yer: Emaar Square Mall (Anadolu Yakası – Çamlıca)

Tarih: 16 – 24 Aralık 2017

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz