​Faber-Castell çocukların yaratıcılıklarını atölye çalışmaları ile geliştiriyor

0
Faber-Castell, çocukları ve gençleri Nisan ayında birbirinden renkli atölye çalışmalarına bekliyor. Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri her hafta sonu İstanbul Oyuncak Müzesi, PeraMüzesi, Rahmi M. Koç Müzesi ve Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenleniyor. Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri ,Rahmi M. Koç Müzesi, Sakıp Sabancı Müzesi,İstanbul Oyuncak Müzesi,çocuk etkinlikleri, çocuk sanat atölyeleri,çocuk atölye, çocuk etkinlikleri,Pera Müzesi,Mandala Atölyesi

Faber-Castell, çocukları ve gençleri Nisan ayında birbirinden renkli atölye çalışmalarına bekliyor.

Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri her hafta sonu İstanbul Oyuncak Müzesi, PeraMüzesi, Rahmi M. Koç Müzesi ve Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenleniyor. Atölye çalışmaları ayrıca Trump Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan, 4-14 yaş arası çocuklara özel aktivite merkezi KidzMondo’da da yer alıyor. Çocuklar 40’ar dakika boyunca Faber-Castell ürünlerini kullanarak geri dönüşüm ve el işi malzemeleri ile yaratıcılıklarını geliştiriyor, hayal ettikleri objeleri yaratma fırsatı yakalıyor.

İstanbul Oyuncak Müzesi

Etkinlik: “Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri: Mandala Atölyesi”

Tarih: 30 Nisan Cumartesi

Saat: 11.00 

Yaş: 4-6 Yaş Arası (Aile ile), 7-12 Yas Arası (Aile veya kendi başına)

Giriş Ücreti: İndirimli 9 TL, tam 12 TL

Çocukların kendi hayal dünyalarında yolculuğa çıkaran Mandala aynı zamanda ve yaratıcılıklarını keşfetmelerini sağlıyor. Çocuklar, Faber-Castell’in rengarenk boyaları ile en güzel mandalaları yaparken hem dinleniyor, hem de dikkat toplama ve odaklanma konusunda becerilerini artırıyor.

Rahmi M. Koç Müzesi

Etkinlik: “Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri: Düş Bahçesi”

Yer: Fenerbahçe Vapuru

Tarih: 16 Nisan Cumartesi

Saat: 13.00

Yaş: 5-7 Yaş Arası

Giriş Ücreti: 45 TL

Düş Bahçesi atölyesi, miniklerin hayal gücünü geliştirmeleri ve doğanın mucizelerini öğrenmelerini hedefliyor. Renkli saksılara rengarenk çiçeklerin ekileceği atölyede çocuklar doğayı evlerine taşıyabilecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz