fbpx

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Ayşe Arslan Annesinin Meleğinden / Çocuk Etkinlikleri / Kutlama / Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Dalin tarafından her yıl düzenlenen resim yarışmasının sonuçları belli oldu

Dalin 11. Geleneksel Resim Yarışmasına bu sene rekor sayıda katılım gerçekleşti. 180.028 ressam, resimleriyle dünyayı güzelleştirdi. Yarışmaya katılan tüm çocukları ve kazananları annesininmelegi.com ekibi olarak tebrik ediyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ını kutluyoruz.

İşte ilk 3 Kazananlar:

 1. Berre Sude Hücuptan – Adapazarı Sabiha Hanım İ.Ö.O
 2. Meriç Yavi – Balıkesir Ayvalık M. Akif Ersoy İ.Ö.O
 3. Ayşe Arslan – İstanbul Yenibosna İ.Ö.O

En Çok Resim Gönderen İlk 5 Okul:

 1. Tekirdağ Mürefte İ.Ö.O – Dalin resim atölyesi yapılacaktır.
 2. Çorlu Vali Şenol Engin İ.Ö.O – Dalin resim atölyesi yapılacaktır.
 3. Bingöl Genç Yatılı – Dalin resim atölyesi yapılacaktır.
 4. Çankırı Mehmetçik İ.Ö.O – Netbook
 5. Trabzon Ticaret İ.Ö.O – Netbook

 

Kazanan Resimler

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Meriç Yavi

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Meriç Yavi

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Berre Sude Hücuptan

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Berre Sude Hücuptan

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Ayşe Arslan

Dalin Resim Yarışması Sonuçları - Ayşe Arslan

 


Comments

 1. kazanan çocukları tebrik ediyor ve saygı duyuyoruz.Fakat kendi çocuğun ve benim gördüğüm yarışmaya katılan bazı çocuk resimlerinden sonra yarışma jürisinin yanlı davrandığı yada yeterli birikime sahip olmadığı kanaatine vardım.20 yıllık resim öğretmeni ve sanat danışmanı (Türkiye’nin en büyük kamu sendikalarından birinin sanat danışmanlığını yapmaktayım)şu andan itibaren dalin ürünlerine karşı içimdem bir soğuluk başladı çocuklarım için kullandığım ürünleri artık kullanmayacağım.Yakın çevremede bu konuda telkinde bulunacağım.Çiğdem Tekiner hanıma saygılarımla….cevap verilmeyen iletişim telefonlarının gözden geçirilmesini dilerim.

 2. yuh artık!!!!! Says: Mayıs 4, 2012 at 8:42 pm

  ben de iyi resimler yaptım ama kazanamadım.kazanan resimler karmakarışık boyanmış bence hiçbiri hak etmiyor!!!

  • yuh artık!!!!! Says: Mayıs 4, 2012 at 8:44 pm

   büyük hata bence tam bir felaket şok oldum nasıl bunlar kazanır???hadi iyi resimler kazansa tamam diycem ama bunlar berbat!!!!!

 3. ressam34 Says: Mayıs 4, 2012 at 8:39 pm

  gerçekten haksızlık.resimleri kim seçti doğrusu merak ediyorum???!???!

 4. ressam34 Says: Mayıs 4, 2012 at 8:38 pm

  ben de resim yaptım.çok kötü resimler dereceye girmiş.hayretler içerisindeyim.bence haksızlık var.bu resimlerden kesinlikle iyi olduğunu bildiğim resimler gördüm.rezalet resimleri 1. yapmışlar.en az 2. olmam garantiydi.çevremde resmimi gören herkes bilgisayardan gösterdiğim bu resimleri hiç beğenmediler.

 5. benim gibi güzel resim yapanların haklarını yemesinler.. alçaklarrr!!!!!!

 6. ben bu yarışmaya alışveriş merkezinden katıldım.11 yaşındayım ve süper yaptım .herkesi hayran bıraktım ama dereceye giremedim..acaba bu derecelendirme neye göre seçiliyor allah aşkına. birinci olmayı planlıyordum. ama maalesef. benim resmim çok güzeldi. bu resimler çok kötü ayrıca. hala şoktayımm. bunu seçenlerin resim anlayışı yok galiba.. kötü kötü resimleri birinci yapıyorlar.. offfff ne zaman 1. olacağım acabaaaaa..

 7. ilknur kurnaz Says: Nisan 29, 2012 at 9:45 pm

  dalin yarışmasının ilk 50 si içinde kızımın resminin olup olmadığını nasıl öğrene biliriz.Ayrıca ilk üçe giren resimlerden gönderdiğimizin daha anlamlı ve güzel olduğunu düşünüyoruz.(Bu düşünceye sıradan biri olarak sahip değiliz.dünya çapında düzenlenen yarıçmalarda derece almış kişi görüşüne dayanarak sahibiz.)Titiz, düzenli,zaman harcayarak çalışan güzel sonuç çıkaran çocukların haklarının yenildiğini düşünüyoruz.çocuğun bu sonuçlar karşısında düştükleri olumsuzlukları bir düşünün.

  • listecianne Says: Nisan 30, 2012 at 2:46 pm

   İlknur Hanım Merhaba,

   Kızınızın dereceye girememiş olmasına üzüldük. Pek çok resim, müzik yarışması oldu bugüne kadar olmaya da devam edecek, yarışmalara katılmaya muhakkak devam etmelisiniz, şevkiniz kırılmamalı. Dalin bu yarışma için aşağıda bilgileri bulunan ajansla çalıştı. Annesininmelegi.com olarak biz sadece etkinliklerden sizleri haberdar ediyoruz. Firmalarla herhangi bir ticari ilişkimiz ve bağımız bulunmamaktadır.

   Sevgilerimizle,
   annesininmelegi.com ekibi

   Yarışma ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için:

   Dünya İşleri İletişim Ajansı

   Telefon: 0212 – 252 20 35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir