Pera Müzesi’nden Anneler Günü’ne özel ücretsiz “Anneler ve Çocukları” atölyesi

Pera Müzesi’nden Anneler Günü’ne özel ücretsiz “Anneler ve Çocukları” atölyesi

Pera Müzesi'nden Anneler Günü’ne özel ücretsiz “Anneler ve Çocukları” atölyesi  Pera Müzesi, 11 ve 12 Mayıs 2013 tarihlerinde Anneler Günü’ne özel  ücretsiz “Anneler ve Çocuklar” atölyesi düzenliyor. Anneler çocuklarıyla birlikte çuval bezi üzerine birbirlerinin profilden portre çizimlerini yaparak kağıtlardan kolajlar oluşturacaklar. Ayrıca çocuklar annelerine farklı malzemelerle özel kutlama kartları tasarlayacaklar.

Pera Müzesi11 ve 12 Mayıs 2013 tarihlerinde Anneler Günü’ne özel  ücretsiz “Anneler ve Çocuklar” atölyesi düzenliyor. Anneler çocuklarıyla birlikte çuval bezi üzerine birbirlerinin profilden portre çizimlerini yaparak kağıtlardan kolajlar oluşturacaklar. Ayrıca çocuklar annelerine farklı malzemelerle özel kutlama kartları tasarlayacaklar.

Atölye Tarihleri: 11 ve 12 Mayıs 2013

Yaş Grubu: 4-12 yaş

Kontenjan: 10 kişi

Saat: 14.00-16.00

Diğer taraftan anneler, 8 Mayıs 2013 Çarşamba günü ziyarete açılacak “Manolo Valdés Resimler ve Heykeller” sergisinin yanı sıra “Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar”, “Anadolu Ağırlık ve Ölçüleri” ile “Kütahya Çini ve Seramikleri” koleksiyon sergilerini de ücretsiz olarak gezebilecek.

Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0 212 334 99 00 (Dahili: 4) no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da egitim@peramuzesi.org.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz