Dünya Çevre Günü Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı Çocuk Etkinlikleri / Kutlama / Ücretsiz Etkinlikler / Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Çevre Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı!

Dünya Çevre Günü Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

Dünya Çevre Günü Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

 

Maltepe Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Çevre” konulu resim yarışmasına Maltepe ilçesindeki okullardan yoğun ilgi gördü. Yarışmaya başvuran okullardan toplam 1300 öğrencinin yapmış olduğu resimler, jüri başkanı Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, jüri üyeleri başkan yardımcısı Ercan Köymen, öğretim üyesi Prof.Dr.Basri Erdem, emekli öğretim üyesi Doç.Dr. Veli Sapaz, emekli öğretim üyesi Yar. Doç. Dr. Vural Yıldırım tarafından titizlikle değerlendirildi.

 

 

Dereceye giren resim sahiplerine ait liste aşağıda verilmiştir.

 

BAŞARI ÖDÜLÜ  ( BİSİKLET )  KAZANAN ÖĞRENCİLER

 

1.SINIF KATEGORİSİ Berk Berat HÜSER / Suzan Ahmet Yalkın İ.Ö.O.Fidan KARAKUŞ / 50.Yıl Besim Kadırgan İ.Ö.O.Filiz SÖNMEZ / Özel Nilüfer Coşkun İ.Ö.O.
2. SINIF KATEGORİSİ Nurneda DEMİRBOĞA / Özel Nilüfer Coşkun İ.Ö.OCan Demir ARSLAN / Muhsine Zeynep OrtaokuluEbrar GÜMÜŞ / Mürüvvet Hanım İ.Ö.O.
3. SINIF KATEGORİSİ Sude EMİR / 50. Yıl Besim Kadırgan İ.Ö.OEkin BELELİ / Özel Marmara İlkokuluDilara BAŞARAN /Muhsine Zeynep Orta Okulu
4.SINIF KATEGORİSİ Eda YILMAZ / Altayçeşme İ.Ö.O.Nagehan İMAMOĞLU / Adnan Kahveci İ.Ö.O.Sıla ADALI / Hasan ŞADOĞLU İ.Ö.O
5.SINIF KATEGORİSİ Sevcan AZAZ / Altayçeşme İ.Ö.O.Murat ABACI / Mürüvvet Hanım İ.Ö.O.İrem UZUN / Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
6.SINIF KATEGORİSİ Nurgül CAN /Muhsine Zeynep Ortaokuluİlkem Eda SÖYLEMEZ / Altayçeşme İ.Ö.O.İrem Sude ÖZDEMİR / Turgay Ciner Ortaokulu
7.SINIF KATEGORİSİ Halil İbrahim AYDIN / Kadir Rezan Has OrtaokuluAsiye DEMİR / Orhangazi OrtaokuluBeste TURGUT / Zümrütevler Ortaokulu
8.SINIF KATEGORİSİ Ayşe BERKE / Gülensu İ.Ö.O.Esra UĞUR / Adnan Kahveci OrtaokuluAyça DERE / Turgay Ciner İ.Ö.O.

 

MANSİYON ÖDÜLÜ ( SATRANÇ TAKIMI ) KAZANAN ÖĞRENCİLER

 

I SINIF KATEGORİSİ Yasemin FİDANCI/Özel Nilüfer Coşkun İ.Ö.O.Nuri Alper ÇAYIR/ 50. Yıl Besim Kadırgan İ.Ö.O.Rabia ASLAN / Suzan Ahmet Yalkın İ.Ö.O.
2. SINIF KATEGORİSİ Zeynep Hacer MERGEN / Orhangazi İ.Ö.O.Beyza ÇETİNKAYA / Mürüvvet Hanım İ.Ö.O.Okan KARAHASAN /  Gülsuyu İ.Ö.O.
3. SINIF KATEGORİSİ Zeynep Ada BULMAN / Özel Marmara İ.Ö.O.Sudem AYRANCI / Hasan Şadoğlu  i.Ö.O.Batınalp ÖZER / Ataköse İ.Ö.O.
4.SINIF KATEGORİSİ Yağmur BAŞTAN /Dumlupınar İ.Ö.O.Yasemin UZUN / Mürüvvet Hanım İ.Ö.O.İlayda KADASAVDI / Muhsine Zeynep Ortaokulu
5.SINIF KATEGORİSİ Berk Sıtkı ÖZTÜRK / Muhsine Zeynep OrtaokuluPınar HOŞOĞLU / Osmangazi İmam Hatip OrtaokuluAleyna YAVUZ / Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu
6.SINIF KATEGORİSİ Furkan BORAN / Zümrütevler OrtaokuluGülce Esin YAVAŞ / E.C.A Elginkan İ.Ö.O.Nisa Yağmur UÇER / Hasan ŞADOĞLU İ.Ö.O.
7.SINIF KATEGORİSİ Yiğit Ege ŞİRANLI / E.C.A. Elginkan İ.Ö.O.Arzunur COŞKUN / Turgay Ciner OrtaokuluDerya ŞİMŞEK / Gülensu İ.Ö.O.
8.SINIF KATEGORİSİ Aykut SEVİNDİK / Muhsine Zeynep OrtaokuluCansever BOZKURT / Gülensu İ.Ö.O.Havva Nur TINGIR / Gülensu İ.Ö.O.

 

 

 

SERGİDE VE KATALOGTA YER ALACAKLAR

 

Başarı ve Mansiyon ödüllerinin yanı sıra, aşağıda isimleri yazılı öğrencilere ait resimler Belediyemizce düzenlenecek sergide ve hazırlanacak katalogda yer almaya hak kazanmıştır.

 

I SINIF KATEGORİSİ Esmanur BAYAN / Gülsuyu İlkokuluNur Sena ATAR / Mürüvvet Hanım İlkokuluSıla CEYLAN / Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu

Ayça ÖZKAN / 50. Yıl Besim Kadırgan İlkokulu

2. SINIF KATEGORİSİ Azra GÜNGÖR / Özel Nilüfer Coşkun İ.Ö.Oİlker AKSOY / Özel Nilüfer Coşkun İ..Ö.Oİrfan TUZ / Gülsuyu İlkokulu

Alpaslan KARACA / Muhsine Zeynep Ortaokulu

 

3. SINIF KATEGORİSİ Begüm AVCI / Mürüvvet Hanım İlkokuluKerem GENÇ / Ataköse İlkokuluDestegül GÖRGÜLÜ / 50.Yıl Besim Kadırgan İ.Ö.O.

İrem KIRAN / Kadir Rezan Has İ.Ö.O.

 

4.SINIF KATEGORİSİ Nurcan ÇEVİK / Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı- Küçükyalı Çocuk YuvasıReyhan SÜLAHİ / Altayçeşme İlkokuluMustafa SÜREL / Muhsine Zeynep Ortaokulu

Raşit Bora TOPAL / Özel Nilüfer Coşkun İ.Ö.O.

5.SINIF KATEGORİSİ Sena BAĞATUR / Adnan Kahveci İ.Ö.O.Aybike ASLAN / 50. Yıl Besim Kadırgan İlkokuluÇağla Sude CEREN / Altayçeşme İ.Ö.O.

İpek İlame CENGİZ / Hasan Şadoğlu İ.Ö.O.

6.SINIF KATEGORİSİ Günnur GÖKKAYA / Gülsuyu Ortaokuluİlayda UTKU / Cumhuriyet OrtaokuluSakine ŞENYÜZ / Mürüvvet Hanım İ.Ö.O.

Elif Beyza AKYÜREK / Kadir Rezan Has Ortaokulu

 

7.SINIF KATEGORİSİ Beyzanur ACAR / Altayçeşme İ.Ö.O.Elif PETEK / Kadir Rezan Has OrtaokuluSelda EKE / Zümrütevler Ortaokulu

Enes Furkan DOĞAN / E.C.A Elginkan İ.Ö.O.

8.SINIF KATEGORİSİ Esmanur YILMAZEL / Kadir Rezan Has OrtaokuluMerve DEMİR / Suzan Ahmet Yalkın OrtaokuluGülsüm TANRIVERDİ / Gülensu İ.Ö.O

Gül DOKUYAN / Turgay Ciner İ.Ö.O.

Özel Yeni Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Dila ARINELİpek Eylül GENÇBarış KALKAN

Dilan EVER

Göktuğ UZEL

Özgür Senem TATLITURK

Meltem Orkide ÖZKAN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir