fbpx

Masa Üstü Bilgisayar Kazanan Okul Listesi - 32. Pınar Resim Yarışması Çocuk Etkinlikleri / Kutlama / Ücretsiz Etkinlikler / Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

32. Pınar Resim Yarışması Sonuçlandı

Pınar‘ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği resim yarışmasında 2013 yılına ait sonuçlar açıklandı. 32. Pınar İlköğretim Öğrencileri arası Resim Yarışmasına Türkiye çapında her ilden, KKTC ve Almanya’dan toplam 377.824 adet resim katılmıştır.

Kazanan okul ve miniklerin listesi şu şekilde:

Masaüstü Bilgisayar Kazanan Okul Listesi (En Fazla Resim Gönderen 10 Okul)

  1. Hasan Ali Yücel İlkokulu – Bursa Yıldırım
  2. Halıkent Orta Okulu – Isparta Merkez
  3. Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu – Kayseri Melikgazi
  4. Fatih İlköğretim Okulu – Amasya Merkez
  5. Piri Reis Orta Okulu – Diyarbakır Kayapınar
  6. Mevlana Halit İlköğretim Okulu – Diyarbakır Bağlar
  7. Kanuni Sultan Süleyman İlk Okulu – Şanlıurfa Merkez
  8. Necdet Semker Orta Okulu – İstanbul Avcılar
  9. Yunus Emre İlköğretim Okulu – Diyarbakır Bağlar
  10. Çemil Şükrü Çolakoğlu İlk Okulu – Hatay Antakya

 

Ödül Törenine Katılmaya Hak Kazanan Öğrenciler (Bölgelere Göre)

Ödül Töreni 5 – 7 Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecektir.

Marmara Bölgesi

Asil Liste:

  1. Nur Betül Emreciksin – Şehit Er Müslüm Zengin Orta Okulu – İstanbul
  2. Minel Tekin – Lüksed Resim Kursu – Lüleburgaz
  3. Selin Eren – Havuzbaşı Atilla Baykal İlköğretim Okulu – İstanbul

Yedek Liste:

  1. Mustafa Can Karakuş – Emrullah Turanlı İlköğretim Okulu – İstanbul
  2. Ervanur Çeğen – Nuri Bayar Orta Okulu – Adapazarı
  3. Aysu Acar – Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu – Tekirdağ

Ege Bölgesi

Asil Liste:

  1. Nilsu Baymak – Çakabey İlköğretim Okulu – İzmir
  2. Sude Gökçen – Altınordu İ.Ö.O  – Manisa
  3. Bade Dağlı – Bostanlı Sevgi Sanatevi – İzmir

Yedek Liste:

  1. Ceyda Nehir Kuralı – İzmir Büyük Çiğli Özel Türk Koleji – İzmir
  2. Ece Kandemir – Saliha Hüseyin Özyavuz İ.Ö.O – İzmir
  3. Zeynep Firdevs Çetiner – Çakabey İlk Okulu – İzmir

 

Akdeniz Bölgesi

 Asil Liste:

  1. NUPELDA FİDAN- KAZIM ŞANÖZ İLKOKULU (ANTALYA)
  2. YAĞMUR ALANYALI- TED ANTALYA KOLEJİ ( ANTALYA)
  3. CİHAT AHMET BOZTEKE- MAHMUT ALİ KİRMİT ORTAOKULU (OSMANİYE)

 Yedek Liste:

  1. ALPEREN KORKMAZ- NAZMİ TOKER ORTAOKULU (ISPARTA)
  2. SİMGE ŞAKAR- CEMİL ŞÜKRÜ ÇOLAKOĞLU İLKOKULU (HATAY)
  3. EDA AVCI – YAHYA KEMAL BEYATLI 100. YIL ORTAOKULU (ADANA)

 

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

  Asil Liste:

  1. AYŞE GİZEM SAKALLI- ORHAN EREN ORTAOKULU (ANKARA)
  2. BURHANETTİN ÖZCAN- DR.HALİL AKKURT ORTAOKULU ( ESKİŞEHİR)
  3. YÜKSEL ÇİTLER- FEVZİ ÖZBEY ORTAOKULU (ANKARA)

 Yedek Liste:

  1. ZEYNEP ÇALIŞIR- TARHANCU AHMET PAŞA OKULU ( ANKARA)
  2. İPEK BOZKURT- ANKARA ÜNİ. GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI ÖZEL İ.Ö.O ( ANKARA)
  3. EDANUR KARSLIOĞLU- ÖZEL TEVFİK FİKRET İ.Ö.O (ANKARA)

KARADENİZ BÖLGESİ

  Asil Liste:

  1. EBRAR KAYA- NECATİBEY İLKOKULU (SAMSUN)
  2. SERKAN ÖZTÜRK- CUMHURİYET ORTAOKULU (TRABZON)
  3. NİSANUR AYDIN- BİLİM VE SANAT MERKEZİ (GİRESUN)

  Yedek Liste:

  1. DOĞA ÜSTÜN- BAFRA İSMET İNÖNÜ İLKOKULU ( SAMSUN)
  2. ALKIM SARE ERÜZ – CUDİBEY ORTAOKULU (TRABZON)
  3. YELİZ ZOZİK- ZAFER İLKOKULU (TRABZON)

GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

   Asil Liste:

  1. DİLARA NUR ÖZDEMİR- VEHBİ KOÇ İ.Ö.O. (DİYARBAKIR)
  2. KADER ÖZPINAR- CUMHURİYET İLKOKULU (DİYARBAKIR)
  3. RÜVEYDA KIZILTOPRAK- MUSTAFA KEMAL İLKOKULU (ŞANLIURFA)

  Yedek Liste:

  1.  ZEYNEP KAYA- MEVLANA HALİT İ.Ö.O
  2. İREM ORHAN- ÖZEL SANKO OKULLARI (GAZİANTEP)
  3. ALEYNA ÖZDEMİR- VEHBİ KOÇ İ.Ö.O (DİYARBAKIR)

 

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

   Asil Liste:

  1. PINAR DOĞAN- ŞEHİT ALBAY İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU ORTAOKULU (MALATYA)
  2.  ESRA AKKUŞ- DOĞU BAYAZIT YATILI BÖLGE ORTAOKULU (AĞRI)
  3.  FATMA YORUNÇ- DİLEK ORTAOKULU ( MALATYA)

  Yedek Liste:

  1. AHMET HAKAN ÖZ- CUMHURİYET İLKOKULU (ERZİNCAN)
  2. NİSANUR ÖNEL – CUMHURİYET İLKOKULU (ERZİNCAN)
  3. SUDE ÇALIŞ- SABANCI ORTAOKULU ( ERZURUM)

 

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ

   Asil Liste:

  1. ATİLLA ÇAKMAK- ÇATALKÖY İLKOKULU

 Yedek Liste:

  1.  DENİZ YİĞİT ÇELİK- ÇATALKÖY İLKOKULU

 

ALMANYA

   Asil Liste:

  1. MELEK KÜBRA IŞIK- NEUESSENER SCHULLE

 Yedek Liste:

  1. FATMA HOPLAMAZ- J.V. EICHENDORFF SCHULE ( OBERSHAUSEN)

Comments

  1. ben pirireis o.o dayım 7 f sınıfı berivan kılınç

  2. ahmetkaya Says: Haziran 2, 2013 at 3:49 am

    resım harıkatebrıkler

  3. neclaözbay Says: Haziran 1, 2013 at 5:03 pm

    ögrencımle gururduyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir