Ücretsiz Çocuk Etkinliği: Ailemle Maket Atölyesi Çocuk Etkinlikleri / Ücretsiz Etkinlikler

Ücretsiz Çocuk Etkinliği: Ailemle Maket Atölyesi

Ücretsiz Çocuk Etkinliği: Ailemle Maket Atölyesi İstanbul Modern, The Museum of Modern Art MoMA / MoMA PS1

İstanbul Modern, The Museum of Modern Art MoMA / MoMA PS1 işbirliğiyle yürüttüğü YAP İstanbul Modern: Yeni Mimarlık Programı’na paralel olarak çocuklar ve aileleri için “Aile YAPıları” adlı bir eğitim etkinliği hazırladı. Mimarlara, İstanbul Modern’in dış mekanında yenilikçi bir anlayışla geçici bir yapı tasarlama imkanı sunan YAP: İstanbul Modern Programı’nın çerçevesinden hareketle hazırlanan Aile YAPıları eğitim etkinliği, mimarlık disiplinini sanatın farklı uygulama alanlarıyla buluşturuyor.

Aile YAPıları programında, 6-12 yaş grubu çocuklar aileleriyle birlikte İstanbul Modern’in dış alanı için dinlenme ve eğlenme amaçlı, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapabilecek, doğayla uyumlu, mekanlar tasarlıyor ve tasarımlarını karton ve renkli teller kullanarak maketlere taşıyorlar. Programda çocukların hayal dünyalarından çıkan fantastik, yaratıcı, sıradışı fikirler ailelerinin yardımlarıyla hazırlanan maketlerde gölgeliklere, oturma alanlarına dönüşüyor.

Etkinlik Tarihleri: 6, 20 Temmuz, 3, 24 Ağustos tarihlerinde saat 13.00’da yapılacak.

Bilgi ve rezervasyon için:

veya 0212 334 73 41


Comments

 1. sayın İlgili;
  ben bir kurumda h.ilişkiler personeliyim ve çocuklara ücretsiz etkinlik yapmak istiyorum çünkü bütçemizde ücretli etkinlikler bulunmamakta. etkinlikleri nerede nasıl yapıldığına dair bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  kolay gelsin, iyi çalışmalar…

  • Annesinin Meleği Says: Ağustos 1, 2013 at 12:29 am

   Özlem Hanım merhaba,

   Etkinlik mekanları mı arıyorsunuz? Biraz detaylandırırsanız size yardımcı olabilirim, sevgiler

   • aslında çalıştığım alanda toplu çocuk etkinliği istiyorum. büyük bir peyzaj alanımız var yani şenlik gibi. mekan yada alan imkanı sunduğumuz zaman gelme imkanı varmı yalnız dediğim gibi tamamen ücretsiz olarak.

    teşekkürler…

    • Annesinin Meleği Says: Ağustos 1, 2013 at 2:33 pm

     Özlem Hanım merhaba,

     Doğru mu anlamışım: Alanı siz sağlayacaksınız ve etkinliği bir başka kurumun sponsorluğunda gerçekleştirmek istiyorsunuz? Yoksa etkinliği siz düzenleyeceksiniz ve tamamen ücretsiz katılıma açık olacak? Tüm masraflar kurumunuz tarafından karşılanacak, bu durumda nasıl bir etkinlik olacağı ile ilgili fikir ve sağlayıcı kurumlardan satınalmamı yapacaksınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir