fbpx

Çocuklar 23 Nisan’da Koruncuklar için resim çizecek! “Gülümseyen Gelecek Resim Atölyesi” 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri / Çocuk Etkinlikleri / Ücretsiz Etkinlikler

Çocuklar 23 Nisan’da Koruncuklar için resim çizecek

19 – 23 Nisan 2014, 12:00 | CarrefourSA İçerenköy

Çocuklar 23 Nisan'da Koruncuklar için resim çizecek! "Gülümseyen Gelecek Resim Atölyesi"

19–23 Nisan tarihleri arasında İçerenköy CarrefourSA’da kurulacak Gülümseyen Gelecek Resim Atölyesi’nde çocuklar, Koruncuklar için resim yapacak.

Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri sektörünün lideri Koroplast, bu yıl 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı anlamlı bir etkinlikle kutlayacak. 19–23 Nisan tarihleri arasında İçerenköy CarrefourSA’da kurulacak Gülümseyen Gelecek Resim Atölyesi’nde çocuklar, Koruncuklar için resim yapacak.

Koroplast’ın hayata geçirdiği “Gülümseyen Gelecek” Platformu’nun düzenleyeceği atölyede, çocukların yapacağı gülümseyen gelecek konulu her resim karşılığında Koruncuk Vakfı’nın (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı) Bolluca’daki Köyü’nde yaşayan çocuk ve annelerinin beslenme, sağlık ve eğitimine destek verilecek.

Atölyeye katılacak küçük misafirlere resim bölümünde okuyan üniversite öğrencileri eşlik edecek. Ayrıca alanda Koruncuk Vakfı’nın Bolluca Çocukköyü’nde yaşayan miniklerin yaptığı “Gülümseyen Gelecek” resimleri de sergilenecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir