İPTAL: 19 Mayıs’ta Gençlere Ücretsiz Sinema Keyfi Kozzy’de!

0

Kozzy AVM’nin, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel gerçekleştirmeyi planladığı sinema şenliği kampanyası, Manisa’nın Soma İlçesi’nde yaşanan maden felaketi nedeniyle iptal edilmiştir.

19 Mayıs’ta Gençlere Ücretsiz Sinema Keyfi Kozzy’de!

 Kozzy AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel gerçekleştireceği kampanyasıyla, ziyaretçilerine kelimenin tam anlamıyla bayram coşkusu yaşatacak.  Kozzy, 19 Mayıs günü Kozzy Club üyesi olan 18 – 25 yaş arasındaki ilk 200 ziyaretçisine ücretsiz sinema bileti hediye edecek. Şanslı ziyaretçilerin Kozzy AVM Danışma Bankosundan biletlerini alabilmesi için kimliklerini göstermeleri yeterli olacak.

Kozzy AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel gerçekleştireceği kampanyasıyla, ziyaretçilerine kelimenin tam anlamıyla bayram coşkusu yaşatacak.  Kozzy, 19 Mayıs günü Kozzy Club üyesi olan 18 – 25 yaş arasındaki ilk 200 ziyaretçisine ücretsiz sinema bileti hediye edecek. Şanslı ziyaretçilerin Kozzy AVM Danışma Bankosundan biletlerini alabilmesi için kimliklerini göstermeleri yeterli olacak.

 

Haftanın her günü farklı etkinliklerle ziyaretçilerine sürprizler yaşatan Kozzy AVM, özel gün ve bayramlarda düzenleyeceği aktivitelerle de hayata renk katmaya devam edecek.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz