Goody Çocuk Tiyatrosu Kadıköy Belediyesi 13.Çocuk Tiyatro Festivali’ne Katılıyor

0

Goody Çocuk Tiyatrosu Kadıköy Belediyesi 13.Çocuk Tiyatro Festivali’ne Katılıyor

Çocuklarda hayvan sevgisini geliştirmek amacıyla projelendirilen Goody Çocuk Tiyatrosu, Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği 13.Çocuk Tiyatro Festivali’nde minik izleyicilerle buluşacak.

Goody Çocuk Tiyatrosu Kadıköy Belediyesi 13.Çocuk Tiyatro Festivali’ne Katılıyor

Goody kedi – köpek mamalarının, Tiyatrokare ile birlikte hazırladığı ve tiyatro sanatçısı Nedim Saban tarafından kaleme alınan “Bir Dostluk Hikâyesi” adlı oyunu Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği 13.Çocuk Tiyatro Festivali’nde çocuklar ile buluşmaya hazırlanıyor.

Çocuklarda hayvan sevgisini geliştirmek amacıyla projelendirilen “Bir Dostluk Hikâyesi” 13.Çocuk Tiyatro Festivali kapsamında 20 Haziran 2014, Cuma Saat 21.00’de Göztepe Özgürlük Parkı’nda miniklerle buluşuyor.

Festivale özel bir komisyon tarafından seçilerek davet edilen Goody’nin müzikli çocuk oyunu “Bir Dostluk Hikâyesi” şimdiye kadar 40’a yakın eğitim kurumunda ve sayısız kültür merkezinde sahnelendi. 20 bin’den fazla ilkokul öğrencisine sanat aracılığıyla hayvan sevgisinin önemini anlattı.

Bir ev köpeği ile bir sokak kedisinin dostluğunu anlatan oyun “La Fontaine” fabllarına da atıfta bulunuyor. Ömür Gedik, Tuna Arman, Reyhan Karaca ve Yavuz Seçkin gibi hayvan haklarına duyarlı sanatçılar fabllardaki karga, öküz, kurbağa ve tilki gibi karakterleri canlandırarak oyuna destek veriyor.

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody ve markanın sahibi Tropikal Pet hakkında detaylı bilgi ve satış noktaları için; www.tropikalpet.com.tr, www.goody.com.tr ve www.facebook.com/Goodymama adresi ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz