Jamie’s Italian çocuklar için yemek atölyesi düzenliyor

Çocuklar için iyi yemek atölyesi

Jamie's Italian çocuklar için yemek atölyesi düzenliyor

Aile dostu yemekleri ve ödüllü çocuk menüsü ile tüm dünyada çok sevilen Jamie’s Italian, 22 Haziran Pazar günü, İyi Yemek Atölyesi gerçekleştiriyor.

Atölye ile birlikte çocuklara doğru gıdayı, dengeli beslenmeyi anlatmak ve yemek yapmayı sevdirmek amaçlanıyor.

“Herkes iyi yemek yemelidir” fikrine inanan Jamie Oliver’ın kurduğu Jamie’s Italian’da çocuklar için “iyi yemek atölyesi” başladı. Atölyeye katılan çocuklar, eğlenceli bir şekilde gıdalar ve dengeli beslenme hakkında bilgi sahibi olurken, şeflerden pizza yapmanın inceliklerini öğreniyor ve harika bir gün geçiriyorlar. Yemek konusunda bilincin ve yemek yapma tutkusunun küçük yaşta kazanılmasını destekleyen Jamie’s Italian atölye çalışmalarını her ayın son Pazar günü düzenleyecek. Atölye çalışması 6-10 yaşlarındaki çocuklar için limitli kapasiteyle düzenlenmekte.

Jamie’s Italian’ın çocuk menüsü, çocuklar ve aileleri düşünülerek oluşturuldu. Yemeklerin konduğu ahşap servis tahtalarında renkli Jamie’s Italian “shake me” salataları, küçük eller için mükemmel, tabaklardaki renk ve sunumlar ise yemekleri daha da lezzetli kılıyor.

22 Haziran, Pazar günü, saat 10:30-12:30 arasında gerçekleştirilecek “İyi Yemek Atölyesi”, 6-10 yaşlarındaki çocuklar için ücretsiz olan atölye için 0212 253 68 08 nolu telefondan rezervasyon yaptırmayı unutmayın

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz