İstanbul Modern 8 Mart’ta Kadınlara Özel! İstanbul Modern kadın ziyaretçilere gün boyu ücretsiz!

İstanbul Modern 8 Mart’ta Kadınlara Özel!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak kadın sanatçıların çalışmalarını içeren iki ayrı sergi turu ve bir eğitim programı sizleri bekliyor.

İstanbul Modern kadın ziyaretçilere gün boyu ücretsiz!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel olarak kadın sanatçıların çalışmalarını içeren iki ayrı sergi turu ve bir eğitim programı sizleri bekliyor. İstanbul Modern kadın ziyaretçilere gün boyu ücretsiz!

İstanbul Modern, kadın ziyaretçilerini “Geçmiş ve Gelecek” koleksiyon sergisindeki kadın sanatçılardan bir seçkinin oluşturduğu özel sergi turuna davet ediyor. Bu turda, kadın sanatçıları daha yakından tanıyabilir, müzeyi onların sanat çalışmaları eşliğinde deneyimleyebilirsiniz. Gün boyu dahil olabileceğiniz bu turla ilgili broşürü müze girişindeki danışmadan alabilirsiniz.

İstanbul Modern ayrıca, 8 Mart’ta kadınlara özel ücretsiz atölye çalışması ve rehberli tur düzenliyor. Müzenin kadın izleyicilerine özel düzenlenen atölye çalışmasında katılımcılar, kişisel deneyimlerinden yola çıkarak bir duvar resmi oluşturuyor. Çalışma, 16.00-17.00 saatleri arasında yirmi kadın katılımcıyla gerçekleştiriliyor. Bu atölyenin ardından bir müze uzmanı ile gerçekleştirilen rehberli tur ise 17.00-17.45 saatleri arasında düzenleniyor.

İstanbul Modern Mağaza’da tüm ürünler, bu güne özel olarak kadınlara %10 indirimli.

Etkinlikler ücretsizdir.

Atölye çalışması ve rehberli tur rezervasyonu ve bilgi için: (212) 334 7341

(Rezervasyonlarınızı hafta içi 09.00-18.00 arasında yaptırabilirsiniz.)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz