Çocuklar anneleri için 9 – 10 Mayıs’ta Trump Alışveriş Merkezi’nde tepsi tasarlıyor

Çocuklar anneleri için tepsi tasarlıyor

Çocuklar anneleri için 9 – 10 Mayıs’ta Trump Alışveriş Merkezi’nde tepsi tasarlıyor

Çocuklar bu hafta sonu Trump Alışveriş Merkezi’nde annelerine kendi el becerileriyle tepsi yapıyor. El emeği göz nuru tepsilerini Anneler Günü’nde annelerine hediye ediyor.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. 9 bin m2’lik özel çocuk katıyla ailelerin en çok tercih ettiği avm’lerin başında gelen Trump Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklar, en sevilen masal kahramanlarını sahnede izleyecek, ardından ‘tepsi süsleme atölyesi’ ile yeteneklerini sergileyecekler.

Annelerine tepsi tasarlayacaklar…

Çocuklar Anneler Günü hediyelerini kendileri hazırlıyor. 9 – 10 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek ‘Tepsi Süsleme Atölyesi’nde çocuklar kendi el emekleriyle annelerine en güzel tepsileri tasarlayacak. Etkinlik 14.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenecek ve tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Masal kahramanları sahnede…

09 Mayıs Cumartesi günü en sevilen masal kahramanlarından Kayıp Prenses Rapunzel10 Mayıs Pazar ise Ağustos Böceği ile Karınca  adlı tiyatro oyunu Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sahnelenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz