TEGV Sizi Uçurtma Şenliğine Çağırıyor!

TEGV Sizi Uçurtma Şenliğine Çağırıyor!

Türkiye’nin farklı noktalarından gelen uçurtmalar, 22 Mayıs Cuma günü TEGV çocuklarının ellerinden gökyüzüne birlikte süzülecek.

TEGV Sizi Uçurtma Şenliğine Çağırıyor!  Türkiye’nin farklı noktalarından gelen uçurtmalar, 22 Mayıs Cuma günü TEGV çocuklarının ellerinden gökyüzüne birlikte süzülecek.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımızın rengârenk hayallerini Uçurtma Şenliği’ne taşıyor.

Bundan bir süre önce, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan TEGV Etkinlik noktalarında bir araya gelen çocuk ve gönüllüler, hayallerindeki TEGV’i tasarladıkları uçurtmalara yansıttı. Birbirinden farklı çocuk tasarımı uçurtmalar yerel yöneticiler, eğitim dostları, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve destekçilerin katılımıyla çocukların ellerinden gökyüzüyle buluşacak.

Uçurtmalar, 22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10:00-13:00 arasında TEGV’in İstanbul’daki etkinlik noktalarından gelecek yaklaşık 300 kişi ile Caddebostan sahilinden İstanbul semalarını süsleyecek. TEGV’in 20. yılı etkinlikleri kapsamında hem büyüklere hem de küçüklere ortak heyecan yaratacak olan şenlik, uçurtmasıyla gelen herkese açık bir etkinliktir. Sakın kaçırmayın!

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz