Acıbadem Fulya 3. Sağlıklı Yaşam Şenliği’ne Davetlisiniz!

0

Acıbadem Fulya 3. Sağlıklı Yaşam Şenliği’ne Davetlisiniz!

Acıbadem Fulya Hastanesi Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle, 13 Haziran 2015 Cumartesi günü Ortaköy Meydanı’nda “Sağlıklı Yaşam Şenliği” düzenliyor.

Acıbadem Fulya 3. Sağlıklı Yaşam Şenliği’ne Davetlisiniz!

“Acıbadem Fulya Sağlıklı Yaşam Şenliği” ile Dopdolu Bir Cumartesi! 

Acıbadem Fulya Hastanesi’nin bu yıl 3. kez gerçekleştireceği “Sağlıklı Yaşam Şenliği” etkinliği renkli ve öğretici fırsatlar sunuyor. Zumbadan yogaya, tansiyondan kas ve yağ ölçümüne, spor aktivitelerinden ödüllü yarışmalar ve çekilişlere… Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın katılımıyla Kuruçeşme’den Ortaköy’e Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ne…

Hepsi ve daha fazlası Acıbadem Fulya Hastanesi’nin “Sağlıklı Yaşam Şenliği” etkinliğinde gerçekleştirilecek. 13 Haziran Cumartesi günü büyüleyici müzikler eşliğinde hem şenlik hem sağlık kontrolleri bir arada olacak.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ile “Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü”

Acıbadem Fulya Hastanesi’nin Ortaköy Meydanı’nda 10.00 – 18.00 saatleri arasında halka yönelik düzenleyeceği etkinlikte hem yetişkinler hem çocuklar dopdolu bir gün yaşayacak. Şenlik kapsamında; 10.00’da Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın da katılımıyla Kuruçeşme’den Ortaköy’e hep birlikte “Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü” yapılacak.

Acıbadem Fulya Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Hande Seven Avuk “Sağlıklı Beslenme ile ilgili doğru bilinen yanlışlar” hakkında bilgi verecek, Acıbadem Sports Spor Müdürü İnanç Akbaş “Doğru egzersiz yöntemleri”ni gösterecek. Oyun hamurlarıyla renkli dünyalar, seksek, ip atlama, futbol, basketbolun yanı sıra denge testi ve sağlık için ücretsiz kontroller gerçekleştirilecek. Acıbadem Fulya Hastanesi’nin düzenleyeceği, Beşiktaş Belediyesi, Acıbadem Mobil, Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sports, Cafe A Plus’un işbirliği ile gerçekleştirilecek olan; medya sponsorluğunu Elele, Formsante, Seninle, İstanbul Life ve Radyo Voyage’ın üstlendiği “Sağlıklı Yaşam Şenliği”nde katılımcılar, sağlık ve sporla dolu bir gün geçirecek.

Tansiyondan kas – yağ ölçümüne sağlık kontrolleri

“Sağlıklı Yaşam Şenliği”nde; kas ve yağ oranları konusunda fikir sahibi olmak isteyen katılımcılar, tansiyondan kas ve yağ ölçümüne dek bilgiler alacak, ölçümlerini yaptıracak. Radyo Voyage’ın büyüleyici müzikleri gün boyu katılımcıları ritme davet ederken, çocuklar da hem eğlendirici hem öğretici bir gün geçirecek. Vücudumuzun ‘süper kahramanları’nı tanıyacak, oyun hamurlarını hayalleriyle şekillendirecek, seksek, ip atlama gibi ‘bir zamanların vazgeçilmez çocuk oyunları’nın tadına varacak, büyüklerle futbol, basketbol gibi spor aktivitelerine katılacak.

Sağlık, spor ve eğlencenin bir araya geldiği bu özel etkinliğe tüm halkımız davetlidir.

Tarih: 13 Haziran 2015, Cumartesi
Yer: Ortaköy Meydanı
Saat: 10.00 -18.00

*Saat 10.00’da Kuruçeşme’den Ortaköy’e Halk yürüyüşü gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz