Çocuk cumhuriyeti Kidzania’dan babalar günü sürprizi!

0

Çocuk cumhuriyeti Kidzania’dan babalar günü sürprizi!

Çocuk cumhuriyeti Kidzania’dan babalar günü sürprizi!

4-14 yaş arasındaki çocuklara özel bir oyun alanı sunarak yetişkinlere de “şimdi çocuk olmak vardı”, dedirten KidZania, Babalar Günü yaklaşırken tüm çocuklara ve babalara birbirinden güzel sürprizleriyle bu özel günü kutlamaya hazırlanıyor.

Çocukların, büyüklerin dünyasını keşfettikleri ve gerçeğin kopyası bir şehirde tüm meslekleri deneyimledikleri Çocuk Cumhuriyeti KidZania, hem Babalar Günü hem de 21 Haziran “en uzun gün kampanyası” çerçevesinde hazırladığı çok özel sürprizlerle, ziyaretçilerine yine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Babalar Günü’nde KidZania tüm babaları ücretsiz ağırlıyor!

Babalar Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile tüm babalara ücretsiz giriş imkânı sunacak olan KidZania İstanbul’da, babalar bu özel günde çocuklarıyla birlikte tüm gün farklı aktivite alanları içerisinde geleceğin mesleklerini birlikte deneyimleme imkânı da bulacak.

21 Haziran’a Özel ‘’En Uzun Gün Kampanyası!’’

KidZania, sadece çocukların değil, yetişkinlerin de ilgisini çeken konseptiyle 21 Haziran’a özel‘’En Uzun Gün Kampanyası’’yla tüm gün tüm ziyaretçilerine %15 indirim yapıyor. Aynı zamanda 5 ana karakterine özel birbirinden güzel ve renkli ürünlerin yer aldığı İstanbul National Store’da tüm ürünlerde %15 indirim fırsatı da ziyaretçileri bekliyor olacak.

KidZania’nın Babalar Günü ve 21 Haziran ‘’En Uzun Gün Kampanyası’’için hazırladığı bu muhteşem sürprizlerinden yararlanarak sizler de çocukların eğlenceli anlarına eşlik edebilir, bu özel günü çocuklarınızla apayrı bir deneyim yaşayarak geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz