Şirinler, küçük ziyaretçilerini Zorlu’da bekliyor

0

Şirinler, küçük ziyaretçilerini Zorlu’da bekliyor

Şirinler, küçük ziyaretçilerini Zorlu’da bekliyor

Zorlu Alışveriş Merkezi, 10-25 Ekim 2015 tarihlerinde 12:00-19:00 saatleri arasında yıllardır çocukların sevgilisi olan Şirinler’i küçük ziyaretçilerle bir araya getiriyor.

Zorlu Alışveriş Merkezi 10-25 Ekim tarihleri arasında çeşitli süpriz etkinliklerle miniklere keyifli anlamış olur yaşatacak. Zorlu Center Metro katında çocukları bekleyen Şirinler, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve hem de eğlenecekleri Şirinler Köyü’nün kapılarını açıyor.

Gerçekleşecek etkinlikler kapsamında çocuklar kendi şirinlerini tasarlayabilecekleri atölye çalışmalarına katılabilecek, magnet şirinleri haritada ilişik oldukları evlere yerleştirme oyunu oynayabilecek, müzisyen şirin şeklinde parmaklarını havada oynatarak piyano çalabilecek, Gargamel’in bahçesinde koşturacak ve Gargamel’i yakalamaya çalışacak. Ayrıca çocuklar Şirinler şapkaları giyip Şirinler Köyü dekorlarıyla fotoğraf çektirebilecek ve etkinlik alanında bulunan kiosktan Instagram’da paylaştıkları fotoğrafların çıktısını alabilecek. Belirli günlerde ise çocuklar sahnede en sevdikleri Şirinler kahramanlarıyla buluşabilecek.

Etkinliklere 12:00-19:00 saatleri içinde tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.

Ayrıca Şirinler, “Şirinler Live On Stage” adlı büyüleyici bir müzikalle Türkiye’de ilk kere 22-25 Ekim tarihleri içinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz