KOMİLİ ile Çocuk Şefler Mutfakta!

KOMİLİ ile Çocuk Şefler Mutfakta!

KOMİLİ ile Çocuk Şefler Mutfakta!

Komili’nin çocuklarımızın sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlığını kazanmaları için planladığı “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliği sayesinde evlatlarımız mutfakta harikalar yaratarak lezzetli harika yemeklere imza atıyorlar.

Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 21 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek “Sağlıklı & Lezzetli Akdeniz Mutfağı” atölye çalışmasına katılmak için şimdiden yerinizi ayırtın!

Komili, çocuklarımızın küçük yaşta doğru beslenme alışkanlığını kazanmaları ve birbirinden lezzetli yemeklere imza atmaları için küçük şef adaylarını mutfağa davet ediyor. Komili ve mutfakların ünlü şefi Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” eğitim etkinlikleri ile çocuklar sağlıklı beslenme alışkanlığını küçük yaşta edinmenin yanı sıra hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıyacak.

Hem eğlenceli hem lezzetli…

Kontenjanı sınırlı olan “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” lezzet atölyesi, 6-12 yaş arasındaki çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmak için bir fırsat sunuyor. 21 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek “Sağlıklı & Lezzetli Akdeniz Mutfağı” adlı etkinlik atölyesinde çocuklar, junior salata, domates soslu kıymalı makarna ve portakal suyu yapacaklar.

EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde keyifli bir ortamda gerçekleştirilen atölyede çocuklar, hem öğrenecek hem de eğlenecek. Lezzet atölyelerine katılan tüm çocuklar, “Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası” alarak mutfaktaki yaratıcılıklarını belgeleyecek ve geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

 

21 Kasım Cumartesi günü 15:00-17:00 saatleri arasında Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşecek atölyeye katılım ücreti 35 TL olup eğitimler kontenjan ile sınırlıdır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için  www.eksmutfak.comadresini ziyaret edebilir veya 0216 325 15 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

 

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu

Adres: Validebağ Meydanı  Koşuyolu Mehmet Akfan Sok. 3-5/2 Kadıköy, İstanbul

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz