Öğretmenler Günü’ne özel tüm öğretmenlerimize ve yakınlarına İstanbul Akvaryum ‘dan sınırsız eğlence !

Öğretmenler Günü’ne özel tüm öğretmenlerimize ve yakınlarına İstanbul Akvaryum ‘dan sınırsız eğlence !

Öğretmenler Günü’ne özel tüm öğretmenlerimize ve yakınlarına İstanbul Akvaryum ‘dan sınırsız eğlence !     21-24 KASIM TARİHLERİNDE TAM 4 GÜN BOYUNCA ÖĞRETMENLERİMİZ SEVDİKLERİYLE BERABER EN GÜZEL ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ YAŞAYACAK...

21-24 Kasim Tarhlernde Tam 4 Gün Boyunca Öğretmenlermz Sevdkleryle Beraber En Güzel Öğretmenler Gününü Yaşayacak…

Florya sahilinde yer alan İstanbul Akvaryum, öğretmenlerimiz hayatının en özel öğretmenler gününü dolu dolu yaşasın diye özel bir kampanya düzenliyor. 21-24 Kasım tarihleri arasında tam 4 gün boyunca İstanbul Akvaryum tüm öğretmenlere ücretsiz giriş hakkı sağlıyor. Sadece öğretmenleri değil, öğretmenlerin yakınlarını da düşünen İstanbul Akvaryum, öğretmenlerin yanındaki tüm misafirlerine de %30 giriş indirimi uyguluyor. 

21-24 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere sınırsız eğlence ve hayatının en güzel gününü geçirme fırsatı sunan İstanbul Akvaryum eğlenmeyi seven öğretmenlerin adresi olacak. Bu öğretmenler gününde fırsatta sınır tanımayan İstanbul Akvaryum’un aynalı labirent ve 5d sinema girişi de tüm öğretmenler ve yakınları için yüzde 30 indirimli… Akvaryum girişinde öğretmen kartını göstererek giriş yapan tüm öğretmenler kampanyadan tek adımda yararlanabiliyor.

 

En Güzel Öğretmenler Günü İstanbul Akvaryum’da…

Karadeniz’den başlayıp Pasifik’e kadar uzanan 1,2 kilometre uzunluğundaki özel temalı gezi güzergâhı, Costa Rica’dan gelen gerçek bitkilerden oluşan bin metrekarelik Amazon Yağmur Ormanı, dev köpekbalıklarından anakondaya, dev orfozlardan zehirli kurbağalara kadar birbirinden ilginç türlerin bulunduğu yaklaşık 1700 türde, toplam 17 bin adet kara ve deniz canlısı ile benzerlerinden ayrılan İstanbul Akvaryum, 4 günlük Öğretmenler Günü’nü dolu dolu geçirme fırsatı sunuyor. Öğretmenleri yalnız bırakmayıp yakınlarına da indirim yapan İstanbul Akvaryum ziyaretçileri eğlenirken aynı zamanda coğrafik temalı alanıyla 3 saatte küçük bir Dünya turu da yapmış oluyor. 16 farklı coğrafik temalı gezi güzergahını gezerken kendinizi bir anda o bölgede bulacaksınız. Gerçek amazon ormanının sıcaklığını nemini hissederken, tehlikeli canlılarla burun buruna geldiğinizde bir anda kendinize geleceksiniz! Bu eşsiz deneyimi doyasıya yaşamanız için, öğretmenler gününüzü İstanbul Akvaryum’da geçirin!

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz