En eğlenceli sömestr etkinlikleri Foods in the Woods’ta

 En eğlenceli sömestr etkinlikleri  Foods in the Woods’ta

 En eğlenceli sömestr etkinlikleri  Foods in the Woods’ta     BTA’nın Maslak Uniq İstanbul’da yer alan, Foods in the Woods çatısı altında topladığı mekanlardan, Tadında Anadolu ve Cakes and Bakes, sömestr tatili için çocuklara yönelik çok renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

BTA’nın Maslak Uniq İstanbul’da yer alan, Foods in the Woods çatısı altında topladığı mekanlardan, Tadında Anadolu ve Cakes and Bakes, sömestr tatili için çocuklara yönelik çok renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Anadolu yemek kültürünün mirasını korumak, geliştirmek ve tanıtmak fikriyle doğan Tadında Anadolu restoranında, çocuklar kendi seçecekleri sevimli, el yapımı, doğal ve nostaljik, ahşap oyuncakları oyun terapisti eşliğinde boyayacak, yaşadıklarını oyun yoluyla anlamlandıracak. Bu keyifli etkinlik, 31 Ocak ve 7 Şubat Pazar günlerinde Tadında Anadolu’da gerçekleşecek.

Sıcacık bir kahve ve pasta ikilisiyle, lezzetli bir mola vermek isterseniz Cakes and Bakes en doğru adres. Siz anın tadını çıkarırken, çocuğunuz muffin ve kurabiye workshop’ında çok keyifli vakit geçirebilir. 30 Ocak ve 6 Şubat Cumartesi günlerinde gerçekleşecek bu renkli kurabiye, muffin workshop’larını sakın kaçırnayın.

Her iki renkli etkinliğe de katılmak isterseniz, 533 728 92 08 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz