CarrefourSA Bursa AVM “Minik Kanatlar” etkinliği ile tüm çocukları ve aileleri bekliyor

CarrefourSA Bursa AVM’nin, 16 – 24 Nisan tarihlerinde 11:00 - 20:00 saatleri arası ev sahipliği yapacağı “Minik Kanatlar” etkinliğinde çocuklar, ilk uçuş deneyiminin heyecanını yaşarken hem eğlenecek, hem de eğlenirken öğrenecekler. Ücretsiz Etkinlik

23 Nisan Tatilinde CarrefourSA Bursa AVM’de Uçmaya Hazır mısınız?

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan tatilinde “Minik Kanatlar” etkinliği ile çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

CarrefourSA Bursa AVM’nin, 16 – 24 Nisan tarihlerinde 11:00 – 20:00 saatleri arası ev sahipliği yapacağı “Minik Kanatlar” etkinliğinde çocuklar, ilk uçuş deneyiminin heyecanını yaşarken hem eğlenecek, hem de eğlenirken öğrenecekler.

Nostaljik İstanbul dekoru ile hazırlanan etkinlik alanına gelen maceracı çocukları Hezarfen ile Vecihi karakterleri karşılayacaklar. Alanda yapılacak keşif turunun ardından, katılımcı çocuklar kendileri için hazırlanan pilot kostümü ve pilot başlığını giyerek simülatör uçak ile keyifli bir yolculuğa çıkacaklar.

İstanbul semalarında yapacakları bu heyecan dolu ve eğlenceli gezinti ile Galata Kulesi, Surlar, Kız Kulesi, Eski İstanbul Evleri ve Topkapı Sarayı gibi İstanbul’un nostaljik dokusunu da yakından görme şansına sahip olacaklar.

Türk Havacılık tarihi ile ilgili edindikleri bilgilerin yanında, atölye alanında yaptıkları el becerileri ile ortaya çıkaracakları kendi maket uçaklarına sahip olma şansını da yakalayacaklar.

Eğlencenin ve heyecanın doruğa çıkacağı etkinlik sonunda katılımcı her çocuğa “Minik Türk Yıldızı Unvanı” verilecektir.

Etkinliğe katılan shop&win kart sahipleri hem eğlenecek, hem de eğlenirken kazanacaklar. Kartı olmayanlar danışmaya başvurarak harcadıkça kazandıran shop&win karta anında sahip olabilecekler.

www.carrefourbursa.com

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz