fbpx

Kasapdöner 23 Nisan’da Çocuklara Kidzania’da Harika Bir Gün Hediye Ediyor 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

Hayalini Çiz, Kasapdöner’e Gönder, Kidzania’da Çok Eğleneceğin 1 Gün Kazan

Son dönem reklamlarında kullandığı “Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz” sloganıyla tanınan KasapDöner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle minik ressamlara KidZania’da eğlenceli bir gün geçirme şansı sunuyor.

 

Hem Eğlenip Hem Öğrenecekler

16 Nisan’da başlayan etkinliğe katılmak çok kolay. 4-14 yaş arası çocuklar hayal ettiği herhangi bir şeyin resmini yapıp fotoğrafını çekerek 21 Nisan Perşembe gününe kadar @KasapDoner Twitter hesabına gönderecek ve çekilişle belirlenecek 20 minik ressam KidZania’ya giriş bileti kazanma şansı yakalayacak.

 

2016 Sonuna Kadar Geçerli

Kazananlar, 22 Nisan Cuma günü KasapDöner’in Twitter hesabından açıklanacak. KasapDöner tarafından hediye edilecek KidZania giriş biletleri, 23 Nisan’dan başlamak üzere 2016 yılı sonuna kadar geçerli olacak.

 

Çocuklar Kendi Döner Dürümlerini Kendileri Hazırlayacaklar…

KasapDöner’den hediye kazanan çocuklar,  çocuk ölçeklerinde inşa edilmiş şehir tema parkı KidZania’da eğlenerek öğrenme, çalışarak para kazanma, kendi başına karar verme, alışveriş yapma, kısacası şehir ortamında bir yetişkin gibi davranmayı deneyimleyebilme şansı bulmuş olacaklar. Çocuklar, KidZania’da bulunan KasapDöner dükkanında da kendi dürüm dönerlerini hazırlayarak yiyebilecekler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir