Bu yaz için eğlenceli ve öğretici bir yaz kampı alternatifi de Engineering For Kids’ten

0
Çocuklarına farklı bir tatil yaşatmak isteyen ailelerie özel, Engineering For Kids (EFK), çocuklarının fiziksel ve sosyal gelişimini destekleyen, hem eğlenip hem de eğitici zaman geçirmelerini sağlayacak bir yaz kampı programı ile tatili karşılıyor.Engineering For Kids,Bilim ve Sanat,STEM,steam,EFK yaz kampı,Pipet roket yapımı,Stem eğitimi,kimya, uzay havacılığı, makine, inşaat mühendislik,yaz okulu,çocuk etkinlikleri,yaz kampları,istanbul çocuk etkinlikleri,istanbul yaz okulları,çocuklar için yaz önerileri,yaz tatili önerileri

Çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimlerine destek olmayı hedefleyen Engineering For Kids (EFK), yaz kampı programıyla okul dışı eğitim programı sunuyor.

Çocuklar yaz boyunca 20 Haziran-26 Ağustos tarihleri arasında kimyadan uzay ve havacılığa, makineden inşaata farklı mühendislik dallarından eğlenerek öğrenecekleri ve “neden” sorusuna cevap bulabilecekleri deneylerle keyifli zaman geçirecek. 5-12 yaş arası tüm çocuklara açık olan EFK yaz kampında bilimsel aktivitelerin yanı sıra isteyen öğrenciler seramik, yaratıcı drama ve resimden oluşan Stem eğitimi ve sanat birleşimi olan STEAM özel programına da katılabilecekler.

Engineering For Kids (EFK), çocuklarına farklı bir tatil yaşatmak isteyen ailelerin ihtiyaç duyduğu, çocuklarının fiziksel ve sosyal gelişimini destekleyen, hem eğlenip hem de eğitici zaman geçirmelerini sağlayacak bir yaz kampı programı ile tatili karşılıyor.

Gün Boyu Dolu Dolu Eğlence

Çocukların hem sosyalleşmesine hem de eğlenerek öğrenmelerine katkı sağlayacak EFK Yaz Kampı; 20 Haziran-26 Ağustos tarihleri arasında üç farklı dönemde, ebeveynlere farklı zaman alternatifleri sunarak çocukları ağırlayacak. Aileler, 20 Haziran-1 Temmuz arası 2 haftalık, 11 Temmuz-29 Temmuz arası 3 haftalık ve 1 Ağustos-26 Ağustos tarihleri arasında 4 haftalık programlara kayıt yaptırılabilecek. Sabah ve öğlen olmak üzere ayrı kayıtların alınacağı kampta çocuklar günlük olarak bir deney, beslenme saati, bilim oyunu ve eğlence aktivitesi içeren paket programa sahip olacak.

Kimyadan uzay ve havacılığa, makineden inşaata farklı mühendislik dallarında deneylerle çocukların eğlenirken öğreneceği ve “neden” sorusuna cevap bulacağı EFK yaz kampına, 5-12 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek. Çocuklar bu şekilde STEM metodu ile farklı branşlarda mühendislik odaklı eğitim alıp farklı deneyler yapma şansı yakalarken, bir yandan da eğlence dolu bir tatil geçirecekler.

Bilim ve Sanat Bir Arada

Pipet roket yapımından, köprü tasarımlarına, mancınık üretiminden, kimya deneylerine kadar geniş bir yelpazede deneyler yapacak çocuklar aynı zamanda seramik, yaratıcı drama ve resimden oluşan ve STEAM adı verilen özel program sayesinde sanat eğitimi de alabilecekler. Sanat eğitimleri ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 17:30-18:30 saatleri arasında verilecek.

Yaz Kampı hakkında detaylı bilgiye www.engineeringforkids.com/location/turkey ve www.facebook.com/EngineeringForKidsTurkiye adreslerinden veya 0216 576 80 76 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz