Karne Hediyesi The Zone by Finansbank’tan

Karnesiyle gelen çocuklara özel hediyeler The ZONE by Finansbank’ta!Karne Günü Hediyesi,the ZONE by Finansbank,ücretsiz çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlikleri, Yaratıcı Geri Dönüşüm Atölyesi,Babalar Günü Hediye Yapım Atölyesi,çiçek dikim atölyesi,Lego ile Matematik Atölyesi

The ZONE by Finansbank’tan Karne Günü Hediyesi!

 

Çocuklara özel bir dünya konseptiyle açılan The ZONE by Finansbank’ta çocuklar kendilerini keşfediyor, yararlı bilgiler öğreniyor.

Karnesiyle gelen çocuklara özel hediyeler The ZONE by Finansbank’ta!

The ZONE by Finansbank’ta miniklerin karne günü hediyesi de hazır. Karnesi ile gelen çocuklara eşlik eden iki ebeveyn, The ZONE by Finans bank’a haziran ayı sonuna kadar ücretsiz giriş yapabilecek. Bununla birlikte yine karnesiyle gelen her çocuğa Da Vinci Learning’den sürpriz hediye seti verilecek.

Atölyeler Tam Gaz Devam Ediyor!

Gün boyu devam eden atölyeler ile çocuğunuz The ZONE by Finansbank’ta keyifli vakit geçirme fırsatı yakalıyor. Haziran ayına özel etkinlikler ile eğlenceli ve öğretici alternatifler sunan The ZONE by Finansbank’ta,  4-11-18-25 Haziran’da Da Vinci Learning Eğlenceli Bilim ve Lego ile Matematik Atölyesi,  8 Haziran Patates ve İp Baskı Atölyesi, 12 Haziran Trambolin Park Spor Etkinliği, 15 Haziran Yaratıcı Geri Dönüşüm Atölyesi, 19 Haziran Babalar Günü Hediye Yapım Atölyesi, 22 Haziran Çiçek Dikim Atölyesi ve 26 Haziran ‘Zıpır Mumyalar Yarışıyor’ Trambolin Park Etkinliği gerçekleştiriliyor.

Karne Heyecanı The ZONE by Finansbank’ta Yaşanır!

Atölye çalışmalarına ek olarak, sevimli minikler Türkiye’nin ilk indoor trambolin parkında eğlencenin doruklarına çıkma şansı yakalıyor. Harika Matematik Sergisi ile matematiğin şifrelerini çözüp, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı buluyor. Çocukların öğrenme sürecinde aktif katılımcı olmaya teşvik edildiği sergide matematiğin eğlenceli yanı keşfediliyor. Eğitim kanalının zengin içerikli Da Vinci Learning Oditoryumu’nda bilgilendirici film seanslarına katılarak kendilerini keşfetme olanağına erişiyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz