fbpx

Çocuklarımızın yaz tatili eğlence dolu etkinliklerle güzelleşiyor Ücretsiz Etkinlikler

Capacity Alışveriş Merkezi, Ağustos ayı süresince düzenleyeceği eğitici programlar ile yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocuklar ve ailelerinin birlikte katılabilecekleri hem eğitici hem de keyifli aktivitelerle dolu bir hafta sonu vaat ediyor.

Capacity Alışveriş Merkezi’nin Ağustos ayı boyunca, her Cumartesi günü düzenlediği atölye çalışmaları ile çocuklarımız yaratıcılıklarını ortaya koyarak el becerilerini geliştirecek. Pazar günleri ise eğlenceli sahne gösterileriyle kahkaha dolu anların başrol oyuncusu olacaklar.

Hafta sonu etkinliklerine yanı sıra 30 Ağustos Zafer Bayramı şerefine aynı gün 14.00- 16.45 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Strafordan Türkiye Haritası Yapımı’ Atölyesi’ne katılan çocuklar, bu anlamlı bayramın coşku dolu havasını birlikte soluyacaklar. Gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk Bayrağı hediye edecek olan Capacity, sadece çocuklara değil büyük, küçük tüm ziyaretçilerine bayramın coşkusunu yaşatacak. Tüm çocuklar ve aileleri, Ağustos ayında, her hafta sonu saat 14.00- 16.45 arasında gerçekleşecek programlar için Capacity’e davetli!

Uzun yaz tatili boyunca çocuklarına daha çok zaman ayırmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen ailelerin imdadına yetişen Capacity, her hafta sonunda farklı bir etkinliğin yer aldığı program aracılığıyla çocukların evlerinden sonra ikinci adresi olacak. Program kapsamında çocuklar, her Cumartesi farklı bir atölye çalışmasına katılıp, her Pazar günü ise yine farklı bir gösteri izleyebilecek.

Programda yer alan özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan atölye çalışmalarına katılan çocuklar, el becerilerini geliştirme imkanı sunan Taç Yapım, Taki Tasarım ve Maske, Kelebek Yapım ve Kukla Yapım Atölyeleri aracılığıyla, hayal dünyalarını keşfe çıkacaklar. Yaz tatilinin neşesini Capacity’de doyasıya çıkaran çocuklar, Pazar günleri gerçekleşecek gösteriler ile eğlenceli anlara yelken açacaklar. ‘Zaman Tüneli, Şenlik Sokak, Çevreci, Mahallade Temizlik Var’ isimli tiyatro gösterilerini izleyen çocuklar hem öğrencek hem de eğlenecekler.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da etkinlik programına dahil eden Capacity, 30 Ağustos Salı günü 14.00- 16.45 saatleri arasında gerçekleşecek Strafordan Türkiye Haritası Yapımı Atölyesi ile çocuklar, çoşku dolu bir bayram havası soluyacaklar. Gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk Bayrağı hediye edecek olan Capacity’de; sadece çocuklar değil, büyük küçük tüm ziyaretçiler bu anlamlı zaferin bayramını doyasıya yaşayacaklar.

Detaylı Çocuk Etkinlikleri programına göz atın:

6 Ağustos Cumartesi 14.00 – 16.45 Taç Yapım Atölyesi
     
7 Ağustos Pazar 14.00 – 16.45 Zaman Tüneli
     
13 Ağustos Cumartesi 14.00 – 16.45 Takı Tasarım ve Maske Atölyesi
     
14   Ağustos Pazar 14.00 – 16.45 Şenlik Sokak
     
20 Ağustos Cumartesi 14.00 – 16.45 Kelebek Yapım Atölyesi
     
21   Ağustos Pazar 14.00 – 16.45 Çevreci Tiyatro Oyunu
     
27 Ağustos Cumartesi 14.00 – 16.45 Kukla Yapım Atölyesi
     
28   Ağustos Pazar 14.00 – 16.45 Mahallede Temizlik Var
     
30   Ağustos Salı 14.00 – 16.45 Strafordan Türkiye Haritası Yapım Atölyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir