Çocuklar Trump AVM’de “Kapı Süsü” tasarlayacak tiyatro izleyecekler

Trump Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklar için hem eğlenecekleri hem de el becerilerini geliştirecekleri renkli etkinlikler var! Trump Alışveriş Merkezi,Deniz Kabuğu Süsleme Atölyesi,Eğlenceli tiyatro oyunları,Cesur Farecik-cik,En Güçlü Kim,Trump Çocuk Katı Sahnesi,Etkinliklerin tümü ücretsiz,ücretsiz tiyatro oyunu,ücretsiz sanat atölyesi,ücretsiz çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,Etkinliklerin tümü ücretsiz,Trump Alışveriş Merkezi,deniz kabukları süsleme, deniz kabuğu boyama, deniz kabuklarını renklendirme.ücretsiz etkinlik,ücretsiz çocuk oyunu,ücretsiz tiyatro oyunu,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlik,haftasonu ne yapsam

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Kapı Süsü” tasarlayacaklar. 1 Ekim Cumartesi günü ‘Ağlayan Elma Gülen Elma, 2 Ekim Pazar günü ise ‘Cesur Farecik cik cik’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz! 

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Ders Çalışıyorum Kapı Süsü” tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler.

1 Ekim Cumartesi günü ‘Ağlayan Elma Gülen Elma’, 2 Ekim Pazar günü ise ‘Cesur Farecik cik cik’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Ders Çalışıyorum Kapı Süsü” … Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, hayal dünyalarını okula dönüş coşkusu ile birleştirecek, istedikleri renk ve desende kapı süsleri tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Ders Çalışıyorum Kapı Süsü” atölyesinde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz