fbpx

Çocuklar Trump AVM’de “Kapı Süsü” tasarlayacak tiyatro izleyecekler Ücretsiz Etkinlikler

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Kapı Süsü” tasarlayacaklar. 1 Ekim Cumartesi günü ‘Ağlayan Elma Gülen Elma, 2 Ekim Pazar günü ise ‘Cesur Farecik cik cik’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz! 

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Ders Çalışıyorum Kapı Süsü” tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler.

1 Ekim Cumartesi günü ‘Ağlayan Elma Gülen Elma’, 2 Ekim Pazar günü ise ‘Cesur Farecik cik cik’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Ders Çalışıyorum Kapı Süsü” … Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, hayal dünyalarını okula dönüş coşkusu ile birleştirecek, istedikleri renk ve desende kapı süsleri tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Ders Çalışıyorum Kapı Süsü” atölyesinde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir