Rahmi M. Koç Müzesi’nde Cumhuriyet Bayramı’na özel sıra dışı bir gösteri Ücretsiz Etkinlikler

Rahmi M. Koç Müzesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, klasik ve senfonik müziği çocuklara eğlendirerek sevdiren Şef Musa Göçmen’in ‘Çoksesli Gösteri’sine ev sahipliği yapacak.

Rahmi M. Koç Müzesi bu sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çok özel bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. Klasik ve senfonik müziğin en sıra dışı isimlerinden Şef Musa Göçmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ‘Çoksesli Gösteri’ ile Rahmi M. Koç Müzesi’nde çocuklarla buluşuyor. Klasik ve çoksesli müziğin eğlenceli yüzünü sahneye taşıyan Göçmen’in seyircisini de dahil ettiği gösteriden çocuklar kadar aileler de keyif alacak.

İstanbul’daki ilk gösteri olacak

‘Çoksesli Gösteri’, İstanbul’daki ilk gösterisini 29 Ekim’de, bayram coşkusunun yaşandığı bu özel günde Rahmi M. Koç Müzesi’nde gerçekleştirecek. Tüm ailenin kalbini hazanacak olan Musa Göçmen’in eğlenceli sunumu ve yönetimiyle Bach’tan Mozart’a, Aşık Veysel’den Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlara kadar müziğin her tınısı sahnede olacak.

29 Ekim saat 14.30’da başlayacak ‘Çoksesli Gösteri’yi Rahmi M. Koç Müzesi’ne giriş yapan misafirler, ücretsiz olarak izleyebilecek. Rahmi Koç Müzesi, çocuklarla birlikte anne ve babaları da bu çok özel müzik şölenine davet ediyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir