Trump AVM’de çocuklar ‘Mutlu Yıllar Çerçevesi’ tasarlayacak, tiyatro izleyecekler Ücretsiz Etkinlikler

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede ‘Mutlu Yıllar Çerçevesi’ tasarlayacaklar. 10 Aralık Cumartesi günü ‘Cesur Farecik’, 11 Aralık Pazar günü ise ‘En Güçlü Kim’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Mutlu Yıllar Çerçevesi’ tasarlayacak, birbirinden keyifli tiyatro oyunları izleyerek eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

10 Aralık Cumartesi günü ‘Cesur Farecik’, 11 Aralık Pazar günü ise ‘En Güçlü Kim’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe dolu saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, ‘Mutlu Yıllar Çerçevesi Tasarlama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek olan atölyede çocuklar, yaklaşan yılbaşına özel olarak hazırlayacakları çerçeveleri rengarenk boyayıp süsleyecekler. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Mutlu Yıllar Çerçevesi Tasarlama Atölyesi’nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir