fbpx

KidzMondo’dan çocuklara yeni yıl hediyesi Ücretsiz Etkinlikler / Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan KidzMondo’da en yaratıcı 3 dilek yeni yılda KidzVIP Card’a dönüşecek. Ayrıca KidzMondo’ya bir yıl boyunca sınırsız giriş hakkı tanıyan KidzVIP Card, KidzMondo kupası ve rozetinden oluşan yeni yıl paketi ise yılbaşına özel 289 TL.

 30 Aralık’a kadar yeni yıl dileğini KidzMondo’nun içerisindeki dilek kutusuna atan en yaratıcı 3 çocuk, bir yıl boyunca KidzVIP Card’lı olacak ve bir yıl süresince KidzMondo’ya ücretsiz giriş hakkı kazanacak. Kazananlar ise 31 Aralık’ta KidzMondo Facebook sayfasından açıklanacak.

 KidzVIP Card’la bir yıl boyunca sınırsız eğlence!

KidzMondo, eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklar için yılbaşı paketi hazırladı. KidzMondo’ya bir yıl boyuncu sınırsız giriş hakkı tanıyan KidzVIP Card, KidzMondo kupası ve rozetinden oluşan yeni yıl paketi, yılbaşına özel 289 TL.

Çocuklarınız kendileri için özel olarak tasarlanmış kocaman bir şehirde tüm yıl boyunca hem eğlensin hem öğrensin istiyorsanız onlara KidzMondo’nun özel yılbaşı paketlerini hediye edebilirsiniz. KidzMondo yılbaşı paketlerini, KidzMondo gişelerinden satın alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir