fbpx

Capacity’de çocuklarımız için rengarenk yarı yıl aktiviteleri Yarıyıl Çocuk Etkinlikleri

Capacity, Ocak ayı boyunca çocuklara özel, birbirinden farklı, hem çok eğlenceli, hem de çok yaratıcı etkinlikler düzenliyor. Sömestr döneminde ise her gün yaratıcı atölyelerle yarı yıl tatilini renklendirecek.

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezinde, Ocak ayında küçük konuklarını mutlu edecek yoğun bir etkinlik programı hazırladı. Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ocak ayı boyunca her hafta sonu , 14:00 – 18:00 saatleri arasında düzenlenecek atölyelere minik misafirlerini bekliyor. Çocuklar mozaik yapımı, tuval boyama, 3 boyutlu puzzle yapımı gibi atölyelerle yeteneklerini konuşturacak.

Capacity Alışveriş Merkezi’nin 23 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen sömestr etkinlikleri kapsamında ise her gün yaratıcı atölyeler yer alıyor. Çocuklar, tatil süresince bu tasarım atölyelerinde hem yeteneklerini geliştirme hem de sosyalleşme şansı bulacaklar.

CAPACITY OCAK ETKİNLİKLERİ PROGRAMI :

Tuval Boyama Atölyesi – 7-8 Ocak,

Mozaik Atölyesi – 14- 15 Ocak,

3D Puzzle Atölyesi – 21 -22 Ocak

Sömestr Yaratıcı Atölyeleri – 23 Ocak – 5 Şubat (her gün)

Ayrıca, 14 Ocak tarihinden itibaren Ocak ayı sonuna kadar her haftasonu alışveriş merkezinin B1 zemin katına kurulan “Satranç Alanı”nda dileyen misafirler eğitmenler gözetiminde satranç oynabilecek, sevdikleri ile satranç müsabakaları düzenleyebilecek ve Capacity Alışveriş Merkezi’nin her yıl Mayıs ve Kasım aylarında geleneksel olarak düzenlediği satranç turnuvasına hazırlanabilecekler.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02:00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir