fbpx

Forum İstanbul’da bu yarıyıl tatili çok eğlenceli geçecek! Ücretsiz Etkinlikler / Yarıyıl Çocuk Etkinlikleri

Yarıyıl tatilinde Forum İstanbul’da kurulacak olan Varol Yaşaroğlu imzalı, Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk çizgi filmi Kral Şakir’in “Uzay Macerası” alanına çocuklarımız davetli!

Forum İstanbul; 26 Ocak – 5 Şubat 2017 tarihleri arasında her gün Varol Yaşaroğlu imzalı Kral Şakir’i çocuklarla buluşturuyor. Sömestir neşesini yaşayacak olan çocuklar, Kral Şakir’e özel kurgulanan “Uzay Macerası” isimli etkinlik alanında; yerçekimsiz ortamı, Kral Şakir ve Fil Necati ile birlikte sanal gerçeklik deneyimini, kinect teknolojisi ile yeni koreografi ve dans figürlerini öğrenme fırsatı yakalayacak. Bununla birlikte çocuklara özel dizayn edilen atölyeye katılan tüm çocuklar, kendi gezegenlerini yaparak etkinlik boyunca çalışmalarını panoda sergilerken, yaratıcılıklarını kullanarak geçici tattoolar da yapabilecekler. Forum İstanbul, çizgi film izlemeye doyamayan çocukları da düşünerek Kral Şakir’in en sevilen bölümlerini dev ekranlarda çocuklarla buluşturacak.

Forum İstanbul, Kral Şakir “Uzay Macerası” etkinliğinin yanısıra bünyesinde bulunan, binlerce deniz canlısını çocuklarla buluşturan SEA LIFE Akvaryum, eşi görülmemiş oyuncaklarını ve dopdolu etkinlikleri bir arada sunan LEGOLAND® Discovery Centre, Fun Lab Eğlence Dünyası,Tiox Eğlence Merkezi ve Sihirli Eller çocuk kulübü ile çocuklara dopdolu bir sömestir yaşatacak olmanın heyecanını yaşıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir