fbpx

Gizli Atölye’den Biz Bize sanat atölyeleri…


Çocuk Etkinlikleri

Moda’da ağaçların ve diğer evlerin bahçeleri arasında gizlenmiş bir atölye varmış, bu atölyede neşeli insanlar bir araya gelip birbirinden güzel eserler yaratıyormuş…

Gizli Atölye; çocuklar ve yetişkinler için workshoplar düzenleyen, küçük, bağımsız, nevi şahsına münhasır bir atölyedir. Atölyenin müdavimleri 7’den 70’e kadar çeşitlilik gösteriyor. Gizli Atölye’yi farklı kılan şey atölye düzenleyicilerin severek yaptıkları işlerinde yansıttığı heyecan ve keyif atölye katılımcılarını da sarıp sarmalıyor.

Haftasonu hem kendiniz hem çocuğunuz için Gizli Atölye’de yerinizi ayırtın.

Çocukça Seramik ve Heykel atölyesi;

Çocukça Seramik ve Heykel atölyesi çocukların yaratılığını, özgüvenini, üç boyut algısını ve sosyal becerilerini geliştirmeyi hedefler. Çocuklar için tasarlanmış grup çalışmalarında malzemenin tarihsel gelişimi ile ilgili bilgilere yer verilmekte, aynı zamanda malzemenin sanatsal sürecini içeren kavramsal ve bireysel gelişimi hedefleyen psikolojik çalışmalar uygulanmaktadır. Her pazar Gizli Atölye’de 11.00-12.30 ve 14.00-15.30 arası, çocuklarla seramik çamuruna şekil veriliyor. Program içeriği 6-12 yaş çocuklar için pedagog desteğinde hazırlanmıştır.

Papier Mache/Kağıttan Hayaller Atölyesi

İşte beklenen atölye…
Hafta içi her çarşamba,hafta sonu her cumartesi 11.00-14.00 arası atölyedeyiz. Biz yetişkinler çocuklar gibi hayal kuruyoruz, oyun oynuyoruz…
Yetişkinler papier mache tekniğini kullanarak çeşitli tasarımlar,kullanım eşyaları, karakter tasarımları, oyuncaklar, heykeller yapıyor!

Seramik Atölyesi; Seramik I Heykel I Torna

Kendine vakit ayırmak isteyenler için özel bir atölye…

Seramik çamurunun büyülü dünyasında deneyim kazanmak için; hafta içi her perşembe 19.00-23.00 arası ve hafta sonu her cumartesi 14.00-18.00 arası atölyedeyiz, hayal kuruyoruz ve gerçekleştiriyoruz… Atölye katılımcısı yetişkinler seramik tekniklerini kullanarak çeşitli tasarımlar, kullanım eşyaları, heykeller yapıyor! Atölyede keyifli zaman geçirip üreterek, Gizli Atölye’den çocuklar gibi şen ayrılıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir