fbpx

Çocuklar Trump AVM’de ‘maket hayvanlar’ yapıyor Ücretsiz Etkinlikler

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar ‘Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi’ ile keyifli vakit geçirecekler. 25 Şubat Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’ , 26 Şubat Pazar günü ise ‘Sportmen Kral’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz! 

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu neşe içinde ‘Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi’ ile kendi oyuncaklarını yapacaklar, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

25 Şubat Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’, 26 Şubat Pazar günü ise ‘Sportmen Kral’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sahnelenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe içinde keyifli geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar maket hayvanlar yaparken aynı zamanda hayvanlar aleminde keyifli bir keşfe çıkacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi”nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir