Forum Aydın Çocuk Kulübü Mart Ayında da Dopdolu

0
Forum Aydın Çocuk Kulübü, mart ayında gerçekleştireceği birbirinden renkli etkinliklerle minik misafirlerini ağırlayacak. Mart ayında Aydınlı çocukları maske, kukla ve kağıt işleri atölyeleri bekliyor! Kağıt İşleri Atölyesi,Kukla Atölyesi,Maske Atölyesi,Forum Aydın Çocuk Kulübü,çocuk tiyatroları aydın ücretsiz aktiviteler,çocuk tiyatroları, ücretsiz çoçuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk tiyatroları aydın 2017,aydın ücretsiz etkinlikler 2017,ücretsiz aktiviteler,ücretsiz çocuk tiyatroları aydın 2017,çocuk tiyatroları,aydın ücretsiz etkinlikler 2017,çocuk tiyatroları aydın,avm etkinlikleri,Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, aydın'da çocuklarla sanat, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri, Çocuk Oyunları, çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik, istanbul etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,aydın çocuklar için kurs ve etkinlik.

Forum Aydın Çocuk Kulübü, mart ayında gerçekleştireceği birbirinden renkli etkinliklerle minik misafirlerini ağırlayacak. Mart ayında Aydınlı çocukları maske, kukla ve kağıt işleri atölyeleri bekliyor!

Forum Aydın Çocuk Kulübü mart ayında da yeni atölyeleri ile çocukları ağırlamaya devam ediyor. Çocukların vazgeçilmez adresi Forum Aydın Çocuk Kulübü, mart boyunca miniklerin bahar coşkusunu doyasıya yaşayacakları dopdolu bir program hazırladı.

Her cumartesi – pazar 14.00 ve 16.00 saatlerinde başlayan ücretsiz gerçekleştirilen etkinliklerde, minikler aileleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte keyifli anlar yaşayacak. 5 yaş üzeri çocukların kayıt olabileceği etkinliğe katılmak için danışmadan başvuru yapmak yeterli.

Bahar coşkunu beraber yaşamak için tüm minikler ve aileleri Aydın’ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın’a davetli!

Etkinlik Programı:

4-5 Mart Maske Atölyesi

11-12 Mart Kukla Atölyesi

18-19 Mart Kağıt İşleri Atölyesi

www.forumaydin.com

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz