‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’na Başvurular Başladı Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Benim Profilo’m Çocuk Resimleri Yarışması Başvuruları için son tarih 15 Nisan 2017

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin bu yıl ikinci kez düzenlediği ‘Benim Profilo’m Resim Yarışması’ bu yıl ‘Evimde Profilo’ temasıyla 4-8 ve 8-12 yaş çocukların resimlerini bekliyor. ‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’na başvurular 15 Nisan’a kadar devam edecek.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kahramanları çocuklar için düzenlediği ‘Benim Profilom 23 Nisan Resim Yarışması’, bu yıl ‘Evimde Profilo’ temasını taşıyor. 15 Nisan 2017 tarihine kadar başvuruları devam edecek olan yarışmaya katılan eserler, 4-8 yaş ve 8-12 yaş olmak üzere iki ayrı kategoride değerlendiriliyor.

Yarışma süresince her adayın sadece tek bir eserle katılabildiği yarışmada çocuklar, A3 boyutta (297mmx420mm) kağıda çizdikleri resmin yüksek çözünürlüklü jpg görselini ya da taranmış halini www.benimprofilom.com adresine yükleyebilecek ya da en yakın Profilo Yetkili Satıcısına başvuru formunu doldurarak teslim edebilecekler.

Jüri değerlendirmesi sonucunda, her iki kategoride de ilk üç resmin sahipleri, birbirinden renkli ödüller kazanacak. Yine her iki kategorinin 4.’süne de mansiyon ödülü olarak bir boya seti hediye edilecek.

Kazananlara Birer Günlük Hediye!

‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’nın birincileri Vialand Tema Park’ta, ikincileri KidZania’da, üçüncüleri ise Sealife’da aileleri ile birlikte eğlenceli bir gün geçirecek.

Yarışma kuralları çerçevesinde çocuklar, velilerinin izni ve onayı ile yarışmaya katılabilecekler. Şehir dışından katılıp dereceye giren yarışmacıların, bir ebeveynleri ile birlikte konaklama ve ulaşım masrafları da yine Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından karşılanacak.

15 Nisan’a dek başvurulabilecek yarışmanın kazananları 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda www.benimprofilom.com adresinden açıklanacak.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir