Minik Ressamlar Bu Kez Spor Sevgisini Çizecek Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması başlıyor

Bu yıl 13.’sü düzenlenen Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasının konusu “Spor Yapmayı Seviyorum…

Spor Toto Basketbol Ligi’nin resmi sağlık sponsoru olan Memorial Sağlık Grubu sağlıklı yaşam bilincinin çocukluk çağlarından itibaren oluşması ve sporun geniş kitlere yayılması için önemli sosyal sorumluluk çalışmaları ile biliniyor. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması da, bu çalışmaların önemli örneklerinden birini oluşturuyor. Bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı kalmak için spor ve sanat sevgisinin çocukluk çağlarından itibaren kazanılmasına dikkat çekmek amacıyla bu temanın seçildiği yarışmada çocuklar, hangi sporları yaptıklarını ve spor ile ilgili düşüncelerini aktaracaklar. Spor sevgisini en güzel şekilde çizgilerle resmeden minikler, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak. Resim yarışmasının ödül töreninde de çocukları özel sürprizler bekliyor.

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kategorilerinde düzenlenecek olan yarışmaya katılım için son gün, 10 Nisan…

Yarışma Kuralları

1- Yarışma okul öncesi, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kategoride yapılacaktır.

2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.

3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

4- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini, 10 Nisan 2017 Pazartesi gününe kadar Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.

5- Kazananlar 19 Nisan 2017 Çarşamba günü www.memorial.com.tr ’den duyurulacaktır.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir