Zorlu AVM’de haftasonu çocuklar “Sırt Çantası” ve “Çerçeve” tasarlayacaklar

Zorlu AVM’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu “Sırt Çantası” ve “Çerçeve” tasarlayacaklar. Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı,Rengarenk Sırt Çantaları Atölyesi,Periler Ülkesi Çerçeve Atölyesi,Zorlu AVM,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,ücretsiz aktiviteler,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası,avm etkinlikleri,Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri, Çocuk Oyunları, çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik, istanbul etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,karne aktıvıtelerı,karne günü etkınlıklerı, ucretsiz bebek etkinlikleri,belediyesi çocuk etkinlikleri,cocuk aktiviteleri,çocuklar için etkinlikler,istanbul avrupa yakasi,ücretsiz hafta sonu etkinlikleri.

Zorlu AVM’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu “Sırt Çantası” ve “Çerçeve” tasarlayacaklar

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Rengarenk Sırt Çantaları Atölyesi” ve “Periler Ülkesi Çerçeve Atölyesi”.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri bu hafta sonu hem üretmenin keyfine varacak hem de çok eğlenecekler. 1 Nisan Cumartesi günü “Rengarenk Sırt Çantaları Atölyesi” ile farklı malzemelerle kendileri için rengarenk çantalar yapacaklar. 2 Nisan Pazar günü ise çocuklar “Periler Ülkesi Çerçeve Atölyesi” nde perili kalıplar ve farklı boya malzemeleri ile hayal güçlerini kullanarak yaptıkları çerçevelere en güzel anılarından birini yerleştirecekler.

Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.

Her hafta sonu 12:00-18:30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz