fbpx

Aslan Max’la Youtube Star olmaya var mısın? Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Aslan Max ile Youtube Starı olmak için son başvuru 31 Mayıs

Çocuklarımızın yakından tanıdığı Aslan Max Youtube ile iş birliği yaparak, Türkiye’nin ilk Youtube yarışmasını gerçekleştiriyor. Dijital dünyada çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini keşfetmelerini hedefleyen yarışmaya başvurular 18 Mart tarihinde başladı. 8-17 yaş grubundan çocuklar, konu sınırlaması olmadan çektikleri videoları Max ile paylaşarak, yarışmaya katılabiliyor. Finale kalan 18 finalist ise jüride yer alan Ruhi Çenet, Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman gibi ünlü Vlogger ve Youtuber’ların koçluğunda benzersiz bir süreci deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Youtube desteğiyle gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk Youtube Star yarışması ile Aslan Max, çocuklara internetin eğitici ve ilham verici dünyasının kapılarını aralıyor ve onları yaratmaya, keşfetmeye ve kendilerini geliştirmeye davet ediyor. Konu sınırlaması olmadan tamamen kendi hayal güçlerini yansıtacak videolarını çekerek Youtube’a yükleyen çocuklar, yaratıcılıklarını tüm dünyayla paylaşma fırsatı yakalıyor.

Max Youtube Star’da 3 ünlü Vlogger hem jüri üyeliği hem de koçluk yapacak

8-17 yaş arası bütün çocukların katılarak seslerini duyurabilecekleri ve yaratıcıklarını konuşturabilecekleri yarışmaya başvurular 18 Mart 2017’de başladı. Yarı final ve final şeklinde iki aşamalı ilerleyecek yarışmanın son başvuru tarihi ise 31 Mayıs. http://www.aslanmax.com/maxyoutubestar/ adresine çektikleri videoları yükleyen katılımcılar, bu adresten yarışmanın detayları ile ilgili de bilgi alabiliyor. Başvuruların sona ermesiyle Ruhi Çenet, Buğra Kazancı (Minecraft Evi), Furkan Yaman gibi ünlü vlogger’larla Max ekibinden oluşan jürinin seçtiği 30 video, AslanMax’ın Youtube kanalına yüklenecek. Yarı finale kalacak 18 video içinse ayrı bir oylama gerçekleştirilecek. Finale kalan 18 finalist için asıl yarışma 7 Haziran 2017’de başlayacak. 6’şar yarışmacı olarak 3 vlogger’ın koçluğuna bölünen finalistler, 6 hafta boyunca her hafta farklı konularda videolar çekerek, videoları Youtube’a yükleyecekler. Her hafta 18 yeni videonun izleyenleriyle buluşacağı yarışma, Temmuz ayı sonunda son bulacak ve her üç gruptan da, videosu en çok izlenen birer kişi yarışmanın kazananı olacak.

 

Aslan Max’la 4 ay sürecek bir yolculuk 

Youtube iş birliği ile Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Max Youtube Star, 8-17 yaş arası hiç bir ayrım gözetmeksizin her çocuğun başvurabileceği ve kendisini geliştirebileceği bir yarışma olarak dikkat çekiyor. İnterneti yeni ufuklar açmak ve dünyaya bağlanmak için kullanmaya teşvik eden Max Youtube Star, her katılımcının kendisini keşfetmesini sağlayacak, tek bir kazananının olmadığı bir yarışma olarak 18 Mart tarihinden itibaren başvuruları http://www.aslanmax.com/maxyoutubestar/ adresine bekliyor.

En yeni Çocuk Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir