fbpx

Migros, çocuklara 23 Nisan coşkusunu yaşatacak 23 Nisan Çocuk Etkinlikleri

Bu yıl 23’üncüsü gerçekleştirilecek olan “Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği” 18-26 Nisan 2017 tarihleri arasında 11 ilde çocuklarla buluşacak. Migros bu özel günde hazırladığı etkinlikler kapsamında ayrıca oyuncaklar, kırtasiye ürünleri, çocuk kitapları ve şekerlemelerde çocuklara özel indirimler sunacak.

Migros her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan’a özel birbirinden keyifli ve öğretici gösterilerle çocuklarla buluşuyor. Devlet tiyatroları ve Migros işbirliğiyle hayata geçen “Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği” 18-26 Nisan 2017 tarihleri arasında 11 ilde gerçekleşecek. Çocukların kültürel gelişimine katkıda bulunmak ve sanatla iç içe büyüyen yaratıcı nesiller yetiştirmek amacıyla 23 yıldır devam eden etkinlik, 56 temsille çocuklara özel ve keyifli anlar yaşatacak. 

Ücretsiz Tiyatro Bileti Kasalardan Temin Edilecek

Alışveriş şartı aranmadan Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Konya, Antalya, Erzurum ve Sivas illerindeki Migros mağazalarını ziyaret eden herkes, kasalardan aldıkları rezervasyon fişlerini Devlet Tiyatrosu gişelerinden ücretsiz bilete çevirebilecek. ‘Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği’ kapsamında, bu yıl da yaklaşık 16 bin çocuk tiyatronun büyülü dünyasına konuk olacak.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na Bağış Yapılabilecek

Migros, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ‘Paylaşmanın Mutluluğu’nu yaşamak, ihtiyaç sahibi çocuklara hediye vererek bayram sevincini daha coşkulu yaşamalarına katkıda bulunmak isteyenleri 20 Nisan 2017’den itibaren mağazalarına bekliyor. Dileyen herkes 2M, 3M ve 5M Migros mağazalarından aldığı oyuncak, çocuk kitabı ve kırtasiye ürünlerini mağazalarda bulunan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı kutularına bırakarak çocuklara hediye edebiliyor.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir