fbpx

Çocuklarla iletişim kurmanın püf noktaları


Ücretsiz Etkinlikler

Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu, 7 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’da Yaşam Akademisi konuğu olarak Akmerkez misafirleriyle buluşuyor. Kademoğlu, vereceği söyleşide çocuklarla iletişim ve oyun konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Ebeveyn koçluğu yapan Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akmerkez misafirleriyle buluşuyor. “CocuklaNereye.com” moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide Kademoğlu, katılımcılara gelişimi destekleyici anne babalık uygulamalarını hakkında tavsiyeler verecek.

Yürüttüğü anne baba eğitimi çalışmalarında, erken dönem çocuk gelişimi bilgisini basit anlaşır ve destekleyici bir yaklaşımla birleştiren Kademoğlu, söyleşisinde katılımcılara hayal ettikleri ebeveynler olmaları ve sağlıklı çocuklar yetiştirmeleri için yapılması gerekenleri anlatacak. Ebeveynler çocukla iletişim kurmanın ayrıntılarını öğrenirken, çocuklar da pedagog onaylı eğitici ve eğlenceli aktivite kutuları Pakolino ile oyun etkinliğinde yaratıcı aktivitelerle eğlenecek.

7 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’da herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak söyleşi Akmerkez etkinlik alanında gerçekleşecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir