fbpx

Littlest Pet Shop ve Guess Who? etkinlikleri Palladium Ataşehir’de! Ücretsiz Etkinlikler

Littlest Pet Shop ve Guess Who? etkinlikleri Palladium Atasehir’de!

Palladium Ataşehir, 9-17 Eylül 2017 tarihleri arasında çocuklar için iki muhteşem etkinliği bir arada düzenliyor. Back To School kapsamındaki Littlest Pet Shop ve Guess Who? etkinlikleri çocuklara unutamayacakları deneyimler yaşatıp eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlayacak

Palladium Ataşehir, 9-17 Eylül 2017 tarihleri arasında, ‘Back To School’ kapsamında iki muhteşem etkinliği çocuklarla buluşturuyor. Türkiye’de ilk defa ve bir arada iki etkinliği çocuklarla buluşturan Palladium Ataşehir’de oluşturulan özel etkinlik alanlarında çocuklar, Guess Who? bölümündeki yarışma heyecanını doyasıya yaşarken, Littlest Pet Shop bölümündeki eğlenceli aktivitelerle de keyif dolu zamanlar geçirebilecek.

Littlest Pet Shop aktiviteleri birbirinden keyifli

LPS Air Brush aktivitesinde, LPS görseli içerikli özel şekiller ziyaretçi çocukların tırnaklarına resmediliyor. Ayrıca renkli özel postişlerle karakterlerin saç şekilleri çocuklara uygulanıyor.

LPS Resim Atölyesi aktivitesinde, minikler için özel tasarlanan ışıklı masada LPS karakterler şablonlarını çizip boyayacak olan küçük çocukları eğlenceli dakikalar bekliyor.

LPS Nerf Rebelle’de çocuk ziyaretçiler Nerf Rebelle oyuncağı ile hedefteki cupcakeleri düşürmeye çalışırken çok eğlenecek.

LPS Maske Atölyesi‘nde, eğitmenler eşliğindeki çocuklar eğlenceli LPS karakterlerinin maskelerini boyayacaklar.

Photoshoting Alanında ise çocuk ziyaretçiler, LPS cutoutları ile fotoğraf ve video çektirme imkanı bulacaklar.

Efsane Oyun Guess Who? ile yarışma heyecanı

Guess Who-Bil Bakalım Kim? oyununun dev hali Palladium Ataşehir’deki etkinlik alanında minik ziyaretçilerini bekliyor. Çocuklar, manyetik tırmanma duvarı ile izleri takip ederek en yükseğe tırmanıp dedektiflik şapkalarını toplarken heyecan dolu dakikalar geçirecekler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir