Çocuklarımız Akasya AVM’de seramik atölyesinde toprakla tanışacak

Akasya Alışveriş Merkezi ‘Toprağın Sırrı’ sergisine paralel olarak, çocukların da toprak ile tanışması için 16 – 17 ve 23 – 24 Eylül tarihleri arasında temel seramik yöntem ve malzemelerini tanıtıcı atölye çalışmaları düzenlenecek. Akasya Alışveriş Merkezi,Toprağın Sırrı,seramik atölyesi,çocuk atölyesi,1 yaş çocuğu etkinlikleri,ücretsiz çocuk etkinlikleri,istanbul etkinlik,haftasonu çocuk etkinlik, 2 yaş çocuğu etkinlikleri, 2 yaşında çoçuk etkinlikleri, 3 yaş çocuğu etkinlikleri, 4 yaş çocuğu etkinlikleri, 5 yaş çocuğu etkinlikleri, 6 yaş çocuğu etkinlikleri, 7 yaş çocuğu etkinlikleri, 8 yaş çocuğu etkinlikleri, çocuğu tanıma etkinlikleri çoCuk gelişimi etkinliK

Akasya Alışveriş Merkezi ‘Toprağın Sırrı’ sergisine paralel olarak, çocukların da toprak ile tanışması için 16 – 17 ve 23 – 24 Eylül tarihleri arasında temel seramik yöntem ve malzemelerini tanıtıcı atölye çalışmaları düzenlenecek.

Çocuklar toprakla tanışacak 

Akasya Alışveriş Merkezi, 16 – 17 ve 23 – 24 Eylül tarihlerinde -1. katta onlar için özel olarak hazırlanan seramik atölye çalışması düzenleyecek. Atölye çalışmalarında toprağa dokunup seramikle tanışacak olan çocuklar temel seramik yöntem ve malzemelerini tanıyacak. Çocuklar, profesyonel eğitmenler eşliğinde seramik çalışması yaparken; malzemeyi yoğurma, şekillendirme ve boya ile dekor verme aşamalarını deneyimleyerek kendi seramiklerini yaratma imkânı bulacak.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz