Trump Art Gallery Çocukları Baskı Resim Atölyesine bekliyor

Bu haftasonu Trump Art Gallery’de Çocuklarımız Baskı Resim ile tanışacak. Baskı Resim Atölyesi,Trump Art Gallery,Şinasi Göktürkler, atık malzeme, resim,ücretsiz sanat atölyesi, ücretsiz etkinlik, ücretsiz çocuk etkinliği, çocuk etkinlikleri, haftasonu çocuk atölye, ücretsiz eğitim,Trump Art Gallery Trump Alışveriş Merkezi

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de, sanatçı Şinasi Göktürkler ‘Yersiz Yersizlik’ sergisi kapsamında 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla atölye çalışması düzenleyecek.

Atık bir malzemeyi resim aracına dönüştürerek, sanat üzerinden çocuklarda geri dönüşüm, çevre ve doğayı koruma konuları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan Şinasi Göktürkler, 23 Eylül Cumartesi günü saat 15.30’da başlayacak olan ‘Baskı Resim Atölyesi’ ile çocukların kendileri için kalıcı birer sanat nesnesi yaratmasına yardımcı olacak.

Atık köpük tabak veya kapların baskı resim yapmak için kullanılacağı atölye çalışması, çocukların keyifle vakit geçirmelerine ve aynı zamanda yeteneklerini keşfetmelerine de yardımcı olacak. Bu atölye çalışması ile çocuklar Şinasi Göktürkler liderliğinde hem el becerilerini geliştirecek hem doğayı koruma konusunda bilinçlenecek hem de eğlenecekler.

Etkinliğe katılım ücretsiz…

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz