Çocuklar bu hafta sonu Trumpland’de Bez Okul Çantası Boyayacak ve Tiyatro İzleyecekler

Trumpland’de hafta sonu çocuklar ‘Bez Okul Çantası Boyama Atölyesi’ ile çanta boyayacaklar, 30 Eylül Cumartesi günü ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ , 1 Ekim Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.Trumpland Wii Sahnesi,Bez Okul Çantası Boyama Atölyesi,Trumpland,ücretsiz Atölye,Benim Güzel Pabuçlarım,Nasıl Ettin Hoca,Trump Alışveriş Merkezi,eğlenceli tiyatro oyunları rengarenk bez okul çantası boyama atölyesi çocuk etkinlikleri çocuk atölyeleri ücretsiz çocuk etkinlikleri ücretsiz çocuk atölyeleri

Trumpland’de hafta sonu çocuklar ‘Bez Okul Çantası Boyama Atölyesi’ ile çanta boyayacaklar, 30 Eylül Cumartesi günü ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ , 1 Ekim Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.
Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de bu hafta sonu da birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Bez Okul Çantası Boyama Atölyesi’ ile rengarenk bez okul çantaları tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

30 Eylül Cumartesi günü ‘Benim Güzel Pabuçlarım’, 1 Ekim Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunları her iki gün de Trumpland Wii Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyif içinde vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan Trumpland’de atölyelerin bu haftaki konsepti, Bez Okul Çantası Boyama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede, çocuklar rengarenk bez okul çantası tasarlayacaklar. 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek Bez Okul Çantası Boyama Atölyesi’nde çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecekler.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz