Panora AVM, bu sene de minikleri Lego Ninjago ile buluşturuyor

Lego Ninjago çocuk etkinlikleri 29 Eylül'de Panora'da Başlıyor. Instaprinter Ninjago filmi Lego Ninjago Ninja eğitimi ,Jackie Chan,Ninjago filmi Lego Ninjago çocuk etkinlikleri Lego Ninjago çocuk etkinlikleri

Lego Ninjago çocuk etkinlikleri 29 Eylül’de Panora’da Başlıyor

Panora AVM, bu sene de minikleri Lego Ninjago ile buluşturuyor. Lego’nun, Ninjago filminin Türkiye vizyon tarihi olan 29 Eylül’de başlayan çocuk etkinliği miniklerin eğlenerek, keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.

Ninjago adındaki altı genç Ninja’nın hikâyesinin anlatıldığı ve Jackie Chan’in de seslendirme kadrosunda bulunduğu Lego Ninjago filminin vizyon tarihiyle birlikte kurulacak olan Lego Ninjago etkinlik alanında minik ninjaların eğlenceli ve hızlı maceraları Panora AVM’de yaşanacak. Ninja eğitimi alarak etkinlik alanına giriş yapacak olan çocuklarımız çeşitli Lego Ninjago yapım etkinlikleri ile eğlenceli dakikalar yaşayacak, dev Lego heykelini birlikte tamamlayacak ve Kai ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Kai, minikler ile kucaklaşacak

Etkinliğe katılacak çocuklarımı Ateş ustası olarak bilinen Lego Ninjago’nun en sevilen karakteri Kai ile tanışıp, onunla birbirinden güzel fotoğraflar çektirecekler. Etkinliğe katılan çocuklar, Lego Ninjago fotoğraf çekim alanında çektirdikleri fotoğrafların çıktısını Instaprinter ile alabilecekler. Ninjago filmi oyuncaklarının sergisinin de yerini alacağı etkinliğe; 4 yaşın üzerindeki bütün minikler katılabilecek.

Etkinlik 29 Eylül- 8 Ekim tarihlerinde ve 13.00-20.00 saatleri arasında 7 seans şeklinde gerçekleşecek. Etkinliğe katılım sınırlı sayıdadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz