fbpx

Çocuklar Trump AVM’de 29 Ekim Çerçevesi Yapacak ve Tiyatro İzleyecekler Ücretsiz Etkinlikler

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de Cumhuriyet Bayramı’na özel birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Cumhuriyet Temalı Çerçeve Atölyesi’ ile çerçeveler tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler. Tüm gün Trump Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri karşılayacak olan 29 Ekim bandosu ile Cumhuriyet Bayramı eğlencesi şenliğe dönüşecek.

28 Ekim Cumartesi günü ‘Uykusuz Prenses’, 29 Ekim Pazar günü ise ‘En Güçlü Kim’adlı tiyatro oyunları her iki gün de Trumpland Wii Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyif içinde vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan Trumpland’de atölyelerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel konsepti, Cumhuriyet Temalı Çerçeve Yapım Atölyesi’ . Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede, çocuklar diledikleri renk ve şekilde çerçeveler tasarlayacaklar. 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek Cumhuriyet Temalı Çerçeve Atölyesi’nde çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecekler. 29 Ekim bandosu eşliğinde coşku dolu bir Cumhuriyet Bayramı yaşayacaklar.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir