fbpx

IKEA ile çizimler yarışıyor, oyuncaklar hayat buluyor! Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

IKEA, 5-12 yaş arasındaki tüm çocukları Yumuşak Oyuncak Çizim Yarışması’na katılmaya davet ediyor!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yumuşak Oyuncak Çizim Yarışması’na katılmak isteyen minik tasarımcılar, 26 Kasım 2017 tarihine kadar hayallerindeki yumuşak oyuncağın çizimini, IKEA mağazalarındaki Müşteri Hizmetleri bölümüne teslim ederek yarışmaya katılabiliyor.

Yarışmaya katılan tüm miniklere birer sertifikanın verileceği yarışmada, tüm katılımcıların çizimleri arasından 10 tanesi, IKEA Türkiye yönetim ekibi tarafından gerçekleştirilecek seçim sonrası tüm ülkelerin kazananları ile yarışmaya hak kazanacak.

Hayat bulan oyuncaklar tüm dünyada satışa sunulacak!

IKEA Global tarafından düzenlenen bu yarışma sonucu kazanan 10 çizim, gerçek birer yumuşak oyuncağa dönüşerek tüm dünyadaki IKEA mağazalarında satışa sunulacak.

Geçen yıl Yumuşak Oyuncak Çizim Yarışması’na 70.000’den fazla çizim katılmış, uluslararası jüri birbirinden yaratıcı çizimler arasından 10 kazananı belirlemişti. İşte bu yıl satışa sunulan, minik tasarımcıların hayallerinin ürünü olan oyuncaklar.

Destek için Haydi Oyuna

Dünyadaki birçok çocuk oyun oynayabilmeleri için güvenli bir alan bulmakta güçlük çekiyor. 5 Kasım – 23 Aralık 2017 tarihleri arasında IKEA mağazalarından ve www.IKEA.com.tr üzerinden alınan her bir oyuncak veya kitap için, Uluslararası IKEA Vakfı 4 TL bağış yaparak çocukların oyun oynayabilmelerine ve gelişebilmelerine katkıda bulunuyor. “Destek için Haydi Oyuna” söylemi ile bu sene de düzenlenen kampanya ile IKEA, çocuklar için daha iyi bir geleceğe katkı sağlıyor.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir