fbpx

Ücretsiz tiyatro oyunu “Süper Hospi” dişleri kurtarmaya geliyor Ücretsiz Etkinlikler

Hospitadent, çocuklari diş tiyatrosunda buluşturuyor

“Süper Hospi” dişleri kurtarmaya geliyor

Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü yaptığı, Yalvaç Ural’ın yazdığı ve Yiğit Pakmen’in yönettiği “Süper Hospi Mikroplara Karşı” adlı tiyatro oyununu sergilemeye hazırlanan Hospitadent Çocuk Tiyatrosu, ağız ve diş sağlığı konusunda çocukları bilgilendirmeyi hedefliyor. İlki 24 Şubat 2018 tarihinde Grand Pera Taksim’de gerçekleşecek tiyatro ücretsiz olarak izlenebilecek.

Ağız ve diş sağlığı bakımının öğretilmesini yagınlaştırmak isteyen Hospitadent Diş Hastaneleri, çocuklara ağız ve diş sağlığının önemini hem eğlenerek hem de öğreterek anlatmak amacıyla “Hospitadent Çocuk Tiyatrosu” sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor.

Hospitadent Diş Hastaneleri, “Süper Hospi Mikroplara Karşı” adlı tiyatro oyununu ücretsiz olarak çocuklarla buluşturuyor. Sadri Alışık Kültür Merkezi işbirliğiyle gerçekleşecek Hospitadent Çocuk Tiyatrosu’nun ilk oyunu, 24 Şubat Cumartesi günü saat 12:00’de Grand Pera Taksim’de sahne alacak.

Gelecek nesillere ağız ve diş sağlığı bilinci kazandırmak isteyen Hospitadent Çocuk Tiyatrosu, 3 Mart 2018 Cumartesi günü saat 12:00’de Grand Pera Taksim’de ve 4 Mart Pazar Saat 11:00’de Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde, minik seyircilerin karşısında olacak.

 

Tiyatro Yer ve Tarihleri:

24 Şubat Cumartesi Saat 12:00 Grand Pera/ Taksim Küçük Sahne

3 Mart Cumartesi Saat: 12:00 Grand Pera/ Taksim Küçük Sahne

4 Mart Pazar Saat 11:00 Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi

KÜNYE

Yazan: Yalvaç Ural

Süpervizör: Kerem Alışık

Yöneten: Yiğit Pakmen


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir