fbpx

Pınar, Resim Atölyeleri İle Çocukları Sanatla Buluşturacak Ücretsiz Etkinlikler / Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları

Pınar, 37 yıldır düzenlediği Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında kurulan Pınar Çocuk Resim Atölyeleri ile gelecek nesilleri sanatla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye çapında 8 ilde kurulacak Çocuk Resim Atölyesi ile sanata desteğini sürdüren Pınar, tüm çocukları hayal dünyalarını resmetmeye davet ediyor.

Bu yıl 37. si düzenlenen Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında 8 ilde gerçekleştirilecek Pınar Çocuk Resim Atölyesi, binlerce çocuğu sanatla buluşturacak. 6-14 yaş arasında bütün çocukların ücretsiz katılabileceği Pınar Çocuk Resim Atölyesi, Nisan sonuna kadar İstanbul, Trabzon, Şanlıurfa, Gaziantep, Antalya, İzmir, Eskişehir ve Bursa’da çocuklarla buluşmaya devam edecek. Atölyeye katılan çocukların “Canım Arkadaşım” teması ile çizeceği resimler 37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında değerlendirilecek.

Türkiye’nin 8 ilinde 2 ay boyunca devam edecek ve her ilde üç gün boyunca uzman eğitmenler eşliğinde minik ressamların hayallerine ev sahipliği yapacak olan Pınar Çocuk Resim Atölyesi, tüm çocukları arkadaşlıklarını çizmeye davet ediyor.

Pınar Resim Atölyesi Ziyaret Tarihleri:

Trabzon Cevahir Outlet Kilpa:9-10-11 Mart

Şanlıurfa Urfa City Alışveriş Merkezi: 16-17-18 Mart

Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi: 23-24-25 Mart

Antalya Mall of Antalya: 30-31 Mart-1 Nisan

İzmir Point Bornova Alışveriş Merkezi: 6-7-8 Nisan

Eskişehir Neoplus Alışveriş Merkezi: 13-14-15 Nisan

Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi: 20-21-22 Nisan

İstanbul Maltepe Park Alışveriş Merkezi: 27-28-29 Nisan

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir